Вона 0бірвала мене на nівслові та nішла сnатu, – розповідає Остап, – її абсолютно не хвилювало те, якого емоційного б _oлю вона мені завдала. Я зараз просто не знаю як мені далі з нею спілкуватися. У мене немає бажання чути подібне у свою адресу

 

Декілька років тому мій друг Остап одружився. І все у нього було добре.

Принаймні я так вважав доки не порозмовляв з ним по телефону. Як таке може бути…

Остап гарний чоловік, у нього спортивна тілобудова. І на обличчі він непоганий. Зі своєю майбутньою дружиною Мариною він навчався в університеті. Їх коханню заздрили усі. Після закінчення університету вони одружилися.

З дітьми вони поки не поспішали, вирішили пожити для себе. Я вважав їх ідеальною парою. Вони обидва працювали за спеціальністю, жили в достатку, батьки Марини подарували їм квартиру. Проте сталося так, що Остап втратив роботу. Усе через закриття підприємства, на якому працював Остап.

Але Марина цього не розуміла та не втрачала можливість дорікнути Остапу тим, що у них тепер стало менше грошей.

Якось я зателефонував до Остапа, щоб дізнатися як його справи, те, що я почув, мене ввело в ступор. Мені справді було важко в це повірити. Зрозумівши, що він не жартує, я почав хвилюватися за особисте щастя свого друга. Причино всьому стало ставлення його дружини.

Якось після того, як друг залишився без роботи, Марина сказала йому все, що про нього думає.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩