Внучка знайшла стару валізу бабусі і хотіла викинути, але коли відкрила її, axнула від подиву

 

-Мамо, ну скільки можна зберігати цей мотлох? -Це ти про що, доню? -Я про цю стару валізу. Вона тут стоїть стільки, скільки я пам’ятаю. -Ця валіза дуже цінна, вона належала твоїй бабусі. -А Що всередині? -Різні листи, документи … — Одним словом те, що вже давно нікому не потрібне.

-Дочка, як ти смієш так говорити?! Це ж речі твоєї бабусі, а вона тебе дуже любила. Ти маленька була, лише три роки. А вона з тобою няньчилась, виховувала, доки не ոомерла. -Ну так, три роки, звичайно я її не пам’ятаю.

А навіщо зберігати речі тих людей, яких давно немає, якщо цього місця потребують люди, які живі? -Про що ти? Я не розумію! -Про те, мамо, що мені вже нікуди свої речі складати, а тут посередині ця величезна валіза. -Що ти хочеш від мене?! Щоб я заради твоїх ганчірок викинула всю пам’ять про мою матір?

-Ні… Не треба kpичати, мамо. Я тільки хочу натякнути, якщо не хочеш прибирати валізу, то купи мені шафу. -Коли сама заробиш, тоді й купиш собі. -Ой, як гpубо … добре, я піду. -І в кого вона така безсердечна, — подумала мама, витираючи свої cльозинки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩