Вирішила з’їздити та перевірити будuнок тітки. Підійшовши до паркану, я помітила оголошення — і в цей момент мало не nозбавuлася розуму.

Моя мати має двох сестер. Одна живе в іншому місті, далеко, а друга – неподалік нас. Вона незаміжня і живе одна. Вона має приватний будинок. У нас завжди з цією тіткою були дуже добрі стосунки, і вона завжди говорила, що збирається свій будинок залишити нам у спадок.

Тітка мала жа хливі умови, а на той момент у нас були гроші. Ми продали однокімнатну квартиру. Запропонували вкласти ці гроші в будинок тітки та зробити нормальний ремонт для неї.

Чоловік сказав, що все одно цей будинок залишиться нам. І тітка житиме в хороших умовах, і наші гроші не пропадуть. Можна сказати, ми робимо внесок у майбутнє.

Ось одного разу я дізналася, що моя тітка поїхала до своєї сестри. З нею вона особливо ніколи не спілкувалася. Я була дуже здивована, зателефонувала, поговорила, але вона сказала, щоб я була спокійна. Будинок продавати вона не збирається.

Пройшов якийсь час і я вирішила поїхати — подивитися, як там будинок, тому що давно нікого там не було, і він був без нагляду. Раптом щось не те…

Я не змогла відчинити двері, більше того, побачила, що на паркані висить оголошення, мовляв, будинок продається. Сказати, що я була в աоці – нічого не сказати.

Виявляється, моя тітка реально продавала цей будинок. Я зателефонувала за номером телефону, який був зазначений – це був номер телефону ріелтора. Виявилося, що будинок уже проданий і за досить велику суму. Найдивовижніше те, що будинок вона ніколи не продала б за таку суму, якби ми не зробили там ремонт.

Я зателефонувала тітці. Вона заявила, що продала будинок, бо потрібні були гроші. Син сестри хоче купити собі квартиру. Я дуже образилася і вирішила, що більше не хочу спілкуватися з нею. А чоловікові я поки що нічого не говорила – і навіть не знаю, як йому про це скажу.

КІНЕЦЬ.