Вирішила Руслана, що чоловік не хоче її у квартирі прописувати. Почала влаштовувати скандали. Все їй тепер не так. Олег не може собі місця знайти поруч власної дружини. Наче зурочив хто

 

Мій брат Олег дуже хороший. Сам вступив до університету, закінчив з червоним дипломом. Потім влаштувався на роботу, був на гарному рахунку у начальства. Колеги його люблять та поважають. Ніколи нікому не відмовить, завжди допоможе чи прикриє.

Сам собою гарний, високий, чорнявий з темними зеленими очима. Подивишся на нього зі сторони, наче намальований. А от в коханні не щастить. Завжди трапляються йому якісь пройдисвітки, що тільки за гаманцем стежать. Олег після чергових невдалих стосунків зарікся більше з дівчатами не зустрічатися. А я за старшого брата хвилююся. Хочеться, щоб все в нього було добре.

Таємно почала йому наречену шукати. Цілий список гарних претенденток склала. Та він коли дізнався, погрожував більше зі мною не розмовляти. Довелося, свою діяльність з пошуку гідної нареченої припинити.

Виявилося – на краще. Через кілька днів брат привів додому на знайомство свою дівчину. Руслана нам сподобалася. Типаж точно інший, вона не була схожа на тих розмальованих ляльок, що Олег приводив раніше. Дівчина приємна, гарно міркує, підтримує розмову. Видно, що начитана, є про що поговорити. Усі залишилися задоволені. Весілля зіграли уже через місяць.

Олег привів дружину у власну квартиру, за яку ще виплачував кредит. Спершу жили добре. Руслана про чоловіка піклується, цікавиться його життям. Сама ділиться планами на майбутнє. Рішення вони приймають разом, в усьому радяться. Брат щасливий.

Та з часом щось у поведінці невістки змінюється. Не сподобалося їй, що Олег відмовився брати кошти на сплату кредиту. Вирішила Руслана, що чоловік не хоче її у квартирі прописувати. Почала влаштовувати скандали. Все їй тепер не так. Олег не може собі місця знайти поруч власної дружини. Наче зурочив хто.

Грошей в Руслани не брав принципово, адже вважає, що чоловік мусить забезпечити кохану житлом. Їй ці турботи ні до чого. Скільки не пояснював, а вона вперлася й не поступається.  Ну що йому тепер робити? Ніби й дбає про сімейний добробут, а він он до яких наслідків призводить.

КІНЕЦЬ.