Коли чоловік брав ключі з куртки своєї дружини, звідти виnала дивна заnиска. Він заглянув всередину — і не nовірив своїм очам!

— Галя, де я можу знайти твої ключі? Я свої на роботі залишив. — Сергію, в моїй куртці подивися. Зараз, я миттю — і побігла до дзеркала, щоб поправити вії. Сергій дістав із зовнішньої кишені в’язку ключів, а разом з ними звідти випав невеликий листок паперу, складений удвічі.

Поки підбирав його, чоловік згадував, куди потрібно заїхати по дорозі в гості до друзів: в магазин за продуктами, забрати речі з хімчистки. Раптово погляд впав на клаптик листа з блокнота, який був вже у нього в руках. «Ресторан» Зелений мис «, завтра в 11: 00, службовий вхід ».

Почерк був явно не Галин і навіть не схожий на жіночий. Ще раз перечитавши вміст записки, Сергій засунув її назад. Ангеліна якраз підходила до дверей, на ходу поправляючи нове плаття бірюзового кольору. — Я готова. Поїхали. Чоловік оглянув дружину з ніг до голови. Що й казати — красива.

Жили вони разом близько десяти років душа в душу. Друзі все дивувалися: » Без дітей, а їм удвох не нудно «. Сергій задумався: «Може, з’явився суперник? Та ні, навряд чи, якби розлюбила, повідомила б відразу.

Надто вже вона відкрита людина». Поки на майданчику двері ключем замикав, задав питання, щоб дозволити сумніви. — Галь, у тебе завтра плани є? Може, в кіно сходимо? Давно не були. Сергій обернувся і не впізнав дружину. Ангеліна, раптово змінившись в обличчі, промямлила щось незрозуміле: — Мені потрібно … я хотіла … Подруга попросила. Загалом, завтра ніяк. Його начебто обухом по голові м’яч поцілив.

Кохана дружина ніколи не брехала, не могла приховати в секреті нічого. Навіть на роботі, де вона працювала бухгалтером, все над нею беззлобно жартували «Ангеліна — душа нарозхрист». А тут явно щось недоговорює. «Як бути? Що робити? Може, запитати безпосередньо? А раптом збреше? ». В голові у чоловіка думки пролітали з шаленою швидкістю, настрій різко зіпсувався і вже не хотілося йти в гості, але він стримався і вирішив з’ясувати все на наступний день. Адреса та час він знав. Залишалася справа за малим.

Весь вечір Сергій був сам не свій, відповідав друзям невпопад; Ангеліна також зауважила, що чоловік якийсь дивний: — Що з тобою, любий? — Голова болить. Поїдемо додому? — запитав він дружину. — Ну, поїдемо, — гелю трохи засмутилася, але вигляду не подала. Будинки, пославшись на те, що втомився, Сергій ліг спати, але думки не давали можливості заснути. Щоб не розбудити Галю, він вийшов на кухню.

Так і просидів півночі в Інтернеті і в роздумах. Тільки до ранку сон його здолав. Приблизно близько десятої години Сергій прокинувся і виявив, що Ангеліна вже була одягнена, нафарбована і збиралася йти. — Ти йдеш так рано? — запитав спросоння чоловік. — О, милий, ти прокинувся.

Так, мені потрібно їхати. Сніданок на столі, — поцілувавши його на прощання, швидко втекла. Сергій тут же піднявся, вмився і вискочив з будинку, забувши про їжу. Наближаючись до будівлі ресторану, чоловік відразу помітив автомобіль дружини, припаркований біля входу. Подумки зібравшись, Сергій видихнув і вибрався з машини, попрямувавши до службового входу.

Як тільки він завернув за ріг, перед ним опинилася натовп скандували людей: — Вітаємо! Вітаємо! Шум хлопавок і вибігає йому назустріч Ангеліна зовсім вибили чоловіка з колії. Нічого не розуміючи, Сергій спробував осмислити те, що відбувається. — Що відбувається? Я не розумію.

Ця записка в куртці — бурмотів він, звертаючись до дружини. — Я спеціально підклала, а ключі твої сховала, щоб уже напевно. Перший раз тобі збрехала. Улюблений, прости. Я хотіла зробити тобі сюрприз. Ти забув, так? П’ятнадцять років твоєї роботи в компанії і десята річниця нашого шлюбу, ось я і придумала, — виправдовувалася Галя.

— Просто я не знала, як ще тебе затягнути на вечірку; ось колега і порадив записку підкласти. Тепер Сергій все зрозумів і згадав. Міцно обнявши Ангеліну, він обернувся в бік гостей і вимовив: — Дякую вам всім! А головне, спасибі тобі, — і поцілував свою кохану дружину. Не поспішайте робити висновки, не розібравшись. І якщо любиш, то довіряй!

КІНЕЦЬ.