Він запропонував їй руку і се рце ще в дитячому садку. І виконав свою обіцянку через 20 років!

 

Ідея вічної любові декому може здатися трохи лякаючей. Що вже говорити про те, щоб все життя бути закоханим в одного і того ж людину. Однак Лора і Метт якраз з тих людей, які зуміли пронести свою любов через все життя.

1.Лора і Метт зустрілися в дитячому садку «Одне з моїх перших спогадів, — говорить Метт, — це те, як я трирічний стою перед всією групою і кажу, що одного разу одружуся з нею ».

2. У дитинстві вони проводили багато часу разом Метт з любов’ю згадує про той час, який вони разом провели в дитинстві: «Коли ми були дітьми, Лора навчила мене кататися на гойдалках, малювати пагорби, як« правильно »істи смажений сир.

Ми любимо згадувати про те, як грали в хованки, ганялися один за одним на дитячому майданчику і не спали під час тихої години ‘ ‘.

3. Він каже: «тоді я був закоханий в Лору, і я до сих пір закоханий в неї» Як і багато пар, які були разом практично все життя, ці двоє на якийсь час втратили зв’язок: «Врешті-решт, коли ми пішли в початкову школу, ми втратили зв’язок на наступні сім років, ми бачили обличчя один одного тільки на різдвяних листівках, якими обмінювалися наші сім’ї».

4. Зрештою, в старшій школі, завдяки спільному другові, вони знову почали спілкуватися і практично відразу зійшлися: «Через два тижні ми вирішили бути хлопцем і дівчиною».

5. Любов Метта і Лори зуміла пережити всі перипетії підліткового віку. » Ми зустрічалися всю старшу школу, хоча вчилися в різних закладах «, — пояснює Метт.

6. Те, що вони ходили в різні школи, в якійсь мірі підготувало їх до того, що чекало попереду: вони роз’їхалися в коледжі, що знаходяться в різних штатах! «Ми навіть залишилися разом після відносин на відстані, коли відвідували коледжі в різних штатах»

7. 23 травня 2015 Метт зробив пропозицію Лорі там, де все почалося: в класі їх дитячого садка. 8. Дотримуючись давньої традиції, ці двоє зв’язали себе узами шлюбу і стали сім’єю, а їхні друзі та рідні раділи разом з ними Сподобалася стаття?

Поділіться з друзями на Facebook

КІНЕЦЬ.