Кілька rодин до весілля. Він одягає nіджак і знаходить в кuшені таємний лист. Від кого і для чого?

Увечері він ніяк не міг заснути. Занадто хвилювався: ще трохи і він одружується на прекрасній жінці. Але не один він стикається з такими хвилюваннями за ніч до весілля, майже всі чоловіки так. Тому що це рішення, рішення, що несе за собою твоє майбутнє.Час минав дуже повільно. Нарешті, ранок.

Він прокинувся, приготувався надягати весільний костюм і зауважив, що треба вже йти до вівтаря. Коли одягав піджак відчув, що в кишені всередині дещо є.Лист від матері. «Прочитай, поки не одружився».Мурашки по шкірі. А що як мама збирається відмовити його від весілля? Що ж там таке Зібравшись з силами. Він відкрив його.

«Синку, ще кілька годин і ти одружуєшся на чудовій дівчині. Якщо ти дійсно закоханий, не боїшся подружнього життя, адже це не тільки щасливі моменти, але і моменти випробувань. Якщо ти закоханий так, що готовий віддати всього себе одній дівчині і любити її до кінця, то сміливо йди вперед.

Однак не забувай, що тепер в твоїх руках не просто дружина, кохана жінка, а найдорожчий скарб. Єдиний скарб в житті, який має почуття любові, який може дарувати любов і наповнювати тебе любов’ю. Старайся допомагати їй, вона тендітна жінка, хоч з боку може здаватися сильною, але всім потрібна опора.

Підтримуй в складні моменти і не критикуй, якщо не буде виглядати на всі 100 балів. Вона у тебе красуня, але іноді зовнішність на другому місці — і це нормально.Не сваріться через гроші. Вони ніщо проти любові. Рівне ніщо. Якщо ти будеш лаяти її за кожну витрачену копійку або забирати всі її заощадження, щоб вона все не витратила.

Це не правильно. Допомагай їй, старайся зрозуміти її і цінуй. Тому що добро на вагу золота, а сварка і крихти не варта.Коли вона дивиться на тебе з почуттям любові — дивись так само на неї. У вас повинна бути взаємоповага, згода і любов. Не кричи і не гнівайся на дружину.

Кожна сварка, може глибоко засісти в серці, як і кожне образливе слово. Не руйнуй її і не руйнуй вашу сім’ю. Чи не йди до інших жінок, ти зробив вибір, обравши одну, тому не опускайся на дно. Знаєш, в світі є багато чудових чоловіків, але твій батько і ти — найкращі. З вами ніхто ніколи не зрівняється.

Люби і цінуй, оберігай свою сім’ю, тому що це найбільше щастя в житті кожного.Однак, не забувай про нас. Своїх батьків, тих, хто тебе виростив. Ми завжди будемо любити тебе. Твоя мама».

На чоловічому обличчі виступили сльози. Його переповнювали радість, що йому пощастило з мамою і незабаром він одружується на прекрасній жінці, яку буде любити, цінувати і оберігати, як скарб.А вам сподобався лист матері до свого сина?

КІНЕЦЬ.