Вчора побачила наймоднішу бабусю нашого району та вирішила простежити за нею. те, що я побачила, не забуду ніколи

 

Усі ми звикли бачити звичайних бабусь у магазині. Вони ходять трохи згopбившись, дивляться вниз, де розташовані найдешевші товари. Купують усе тільки за потребою – хліб, кашу, може яйця. Одягнені вони скромно і майже однаково. Це щось сіре чи коричневе.

Але є у нас по сусідству одна бабуся, вона наймодніша жінка на районі. Якось побачила я її в магазині продуктовому і вирішила подивитися, що вона собі купуватиме. Є в неї звичка самій собі щось бубнити під ніс. Але почну з її зовнішності – просто бездоганна. У неї акуратно підфарбоване волосся, милий капелюшок, шарфик золотого кольору на шиї, смарагдове пальто.

Але що найцікавіше, так це те, що у неї сумочка під колір чобіток-малинова. Все це виглядає так елегантно, а доповнює образ якісно зроблений манікюр.

Бабуся гордовито ходила біля вітрин і щось вибирала. -Так ось рибку минулого тижня запікала з яблуками. Всі зазвичай з лимоном, а я ось вичитала в інтернеті, що з яблуками насиченіший смак буде. Так і сталося. Цього разу візьму червону рибку, теж смачно має вийти. Коли бабуся пройшлась біля сирного прилавка, то обрала сир із пліснявою. Такий незвичайний вибір для бабусі. До сиру вона підібрала виноград.

Мабуть, смак у неї не тільки на одяг, вона чудово поєднувала продукти, причому екзотичних смаків. -А насамкінець зайду у відділ косметики. За собою теж доглядати треба. Що тут у нас… дешеві баночки із поганим складом. Ні, такі компоненти не підходять під шкіру. А ось цей крем точно підійде, хоч він і дорожчий, зате якісніший.

І треба б взяти хорошу маску для волосся, треба спробувати щось новеньке. На касі бабуся мило поговорила з продавщицею, навіть не кричала, як це заведено у більшості бабусь. Ще встигла купити модний журнал перед виходом. Надворі був дощ. Бабуся, ні… краще – леді.

Ця мила леді дістала парасольку під колір свого золотого шарфика і відкрила його так, наче метелик змахнув крильцями. Леді комусь зателефонувала, і за 10 хвилин приїхала машина. З неї вийшов дідусь із модними окулярами. Він відчинив двері, і вони разом поїхали додому. Так дивилася я на модну бабусю та її не менш модного чоловіка і думала, що теж хочу собі таку класну стapicть.

КІНЕЦЬ.