Вадим вийшов з ванної і побачив, що Тетяна сидить за столом з його телефоном в руках. – Що тобі потрібно у моєму телефоні? – розійшовся Вадим. – Та ось, знайшла ваше листування з Оленою, моєю подругою. Цікаво, про що ви переписувалися? – спокійно відповіла Тетяна. – Таня, ми тебе обговорювали, нічого більше, – відповів чоловік. – Покажи листування! Прям цікаво, що обговорювали, – сказала Таня. Вадим дістав телефон і швидко видалив листування. – Отже, є що приховувати! – сказала дружина, і вирішила все дізнатися у подруги, про що невдовзі пошкодувала

Чоловік Тетяни підозріло поводився останнім часом, тому при нагоді вона вирішила перевірити його телефон. На свій подив, вона виявила листування з кращою подругою Оленою. Листування прочитати не вдалося – чоловік вийшов з душу і забрав з рук телефон:

– Що тобі знову потрібно у моєму телефоні? Тобі, що спокійно не живеться? Чи потрібно все щось шукати, розслідувати? У Шерлока Холмса вирішила погратись? Поверни телефон! І, не вчися лазати по-моєму телефону! – розійшовся Вадим.

– Та, заспокойся ти! Я тільки знайшла ваше листування з Оленою, моєю подругою. Мені просто цікаво, про що ви переписувалися? – спокійно відповіла Тетяна.

– Таня, ми тебе обговорювали, нічого більше, – відповів чоловік.

– Покажи листування! Прям цікаво, що обговорювали? Яка я погана дружина та мама? – сказала Таня.

Вадим дістав телефон і швидко видалив листування.

– Отже, є що приховувати? Я так розумію! Зараз Олені подзвоню, спитаю. Що вона, цікаво, скаже щодо цього?

Зателефонувавши Олені, Тетяна почула занепокоєний голос подруги;

– Таня, ми, правда, тебе обговорювали. Вадим у мене просив поради, як вгамувати твої ревнощів. Він подумав, що в тебе є інший, тому ти його ревнуєш з приводу і без. Ти що думаєш, що ми…?

– Олено, так! Я не думаю – я знаю, що так і є! Не дарма ж ти останнім часом дивна така, закохана, ходиш. Ще й кажеш такі дивні речі, що типу себе любити треба. Якщо чоловік не влаштовує, то коханця завести можна, від цього тільки користь буде.

Я розповім Саші, твоєму чоловікові, що ти з моїм чоловіком шашні закрутила. А, Вадима забирай, я тобі віддам просто так! Переживу! Тільки з цього дня я не матиму ні подруги, ні чоловіка. Зрадники обоє!

– Таня, будь ласка, тільки Сашку не розповідай, дуже прошу?! Не руйнуй нашу сім’ю через свої ревнощі.

– Добре, будь спокійна, Саші не розповім, живи! – Сказала Таня і відключилася.

Із чоловіком Таня більше не розмовляла. Про що? Все і так ясно і зрозуміло, вкотре зрадив, та ще й з найкращою подругою!

Наступного дня речі Вадима були зібрані у валізи та виставлені до коридору. Прийшовши з роботи, Вадим виявив не лише речі, що стояли посеред коридору, а й інший замок у дверях. Робити не було чого, взявши речі пішов, куди? Поки що до батьків, сподіваючись, що Тетяна вгамується і знову простить.

Таня твердо, остаточно та безповоротно вирішила, що чоловіка більше не пробачить. Ну, добре раз, два, але втретє зрада, це вже занадто! “Правильно Олена каже, що себе потрібно любити і поважати” – подумала дівчина.

Чоловік Тетяні став настільки неприємним. Почуття згасли в одну мить. Скільки Вадим не вмовляв дружину пробачити – не вдалося. За місяць розпочався офіційно шлюборозлучний процес з ініціативи Тані.

Через п’ять місяців після розлучення Вадим заявив Тетяні:

– Я одружуся, але не на Олені! Цього разу все серйозно! Ти, напевно, виходь заміж, не чекай мене більше!

Таня, звичайно, цими словами дуже здивувалася, їй стало навіть смішно. Вона його виставила за двері, а він таке заявляє, ось це самооцінка у чоловіка!

КІНЕЦЬ.