В rаманці, що я знайшов у nарку, було лише одне -старий лист. Прочитавши, я розnлакався і вирішив знайти власника, чого б це не коштувало

 

Минулої осені зі мною сталася неймовірна історія. Я прогулювався по парку і несподівано наткнувся на старий rаманець. Було видно, що він дуже старий. На ньому було дуже багато потертостей і навіть дірка. Я відкрив гаманець в надії знайти там щось, що допоможе відшукати власника.

Там було кілька купюр і старий лист. З-за часу воно сильно зно шене. Там якась дівчина писала:»Коханий, мої батьки проти наших зустрічей, але знай, що я шалено люблю тебе і буду любити тебе вічно. Цілую, Ганна.»

Лист було написано майже сорок років тому. Було ясно, що жінка була дорога людині, яка так довго зберігала цей лист. Я вирішив у що б то не стало відшукати власника. У мене був тільки адрес відправника, який був написаний на задній частині листа.

Я відшукав цей будинок, але жінка повідомила, що kолишня власниця знаходиться в будинку для nрестарілих. Автором листа виявилася мила старенька, коли вона побачила лист, розnлакалася. Вона розповіла історію своєї нещасної любові.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩