В офісі ніхто не любuв злу начальнuцю віку. Але коли вона nокликала їх на своє свято, тут і всі дізналися ж0рст0kу nравду про її життя

 

Ранок в офісі починався з докорів від начальниці Вікторії. Вона забігала в офіс і починала kричати на своїх підопічних. — Чому в кулері немає води? Ян, що за неподобство, налий води і полій квіти. Кожен день одне і теж говорю. — Добре, вже біжу. — Саша, звіт подивився? Є помилки? — Я тільки комп’ютер включаю, зараз буде зрозуміло. — Працюєш, як повільна муха, можна швидше? Де Ваня, йому потрібно директору папку з документами віднести.

— Я тут, вже біжу. -В такому вигляді? Що за не погладжена сорочка? Мені за тебе соромно. Хоча сама Вікторія виглядала зовсім не як начальниця. У неї на голові було незрозуміло що, вона ходила в розтягнутому светрі і забруднених від вуличного бруду штанях. На наступний день у Вікторії був ювілей, 55 років. Вона вирішила запросити до себе в гості свій колектив, який її боявся і недолюблював.

Але хлопцям довелося пройти. Якого було здивування, коли на свій же день народження Вікторія була як зазвичай в розтягнутих штанях і в толстовці, на якій вже з’явилися катишки. Тут хлопці вперше побачили чоловіка Вікторії-Леоніда. Він сидів на кріслі, як король. Його зачіска була просто ідеальна: волосок до волоска.

Сам був одягнений в шовковий костюмчик, голову тримав високо і дивився на всіх зневажливо, немов він блакитних кровей, а співробітники Вікторії – слуги. Коли всі сіли за стіл, то Саша приступив до привітання, але тут Леонід перебив його якимось зауваженням. Потім своє слово вставив Ян, але і тут чоловік Вікторії не дав йому закінчити промову. Стало зрозуміло, що чоловікові не хочеться слухати про те, яка Вікторія молодець.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩