В неділю вранці теща мені подзвонила, у неї зламався кран, просила, щоб я приїхав. Я поснідав, взяв усі необхідні інструменти і поспішив до матері дружини. Я все відремонтував і зекономив тещі багато грошей, а потім просто попросив у неї помитися після роботи

 

В неділю вранці мені подзвонила мама моєї дружини, мала прохання, щоб я приїхав до неї, у неї кран чомусь поламався.

Я гарно поснідав та зібрався до своєї тещі.

По дорозі заїхав в магазин – купив трохи фруктів та печиво, адже було незручно їхати з порожніми руками до близької людини.

Перше, що мама моєї дружини Наталі сказала, що краще б я не витрачав час і не їздив по магазинах, а відразу поспішив до неї.

Але фрукти та печиво вона відразу взяла, навіть не подякувавши мені за це.

Теща мені говорила, що настрою в неї зовсім немає через це, що так вийшло.

Деякі запчастини я взяв з дому, вони у мене лежали про всяк випадок, тому не довелося їхати і ще щось купувати, таким чином я добре зекономив тещі гроші, які їй довелося б ще за запчастини заплатити.

Довелося лагодити довго мені той кран у неї, тому я затримався аж до обіду.

Потім мама Наталі попросила, щоб я полагодив їй ще й полички на кухні, я й з ними програвся декілька годин.

Я працював, а мама дружини лише ходила якась вічно незадоволеною.

Все скаржилася, що все так дорого, що вона б вже давно собі купила нормальні меблі і сантехніку, але у неї пенсія майже 3 тисячі гривень, тому їй лише на елементарні речі вистачає.

Я маю досить таки спокійну вдачу, тому на те лише віджартовувався та й працював собі далі.

Коли все було готово припросив її, показав у чому проблема була, попросив нічого там не чіпати, бо труби старі, щоб знову нічого не зламалося.

Я пообіцяв, що коли у мене буде вільний час, я прийду до неї і все їй заміню.

Мати Наталя тільки хитала головою, що оце їй на старості літ стільки клопоту, це ж буде шум, бруд і тільки клопоти одні.

От наче це все вона сама робитиме своїми руками.

Я вислухав усі нарікання своєї тещі й, вже не жартуючи, сказав, що зараз прийму душ після роботи, адже весь брудний.

На що теща, на моє велике здивування, відповіла, мовляв, ти зараз мені стільки води використаєш, що я декілька тижнів можу сама використовувати.

Їдь, зятю додому там і помиєшся в себе.

Я здивувався цим словам, але вибору не було – поїхав додому, адже бачив, що вона не задоволена зовсім.

Вдома я розповів про все своїй дружині, думав, що вона підтримає мене, але вона лише плечима знизала, підтримала свою маму, і сказала, що мама й правда багато витрачає на комуналку, тому має економити й що я міг би проявити розуміння, тим паче сидів у неї довго та втомив її.

У мами пенсія мінімальна, тому вона економить кожну копійку, як і всі пенсіонери в її віці, вона не жадібна людина зовсім, просто дійсно грошей мало отримує, на цю суму й не розженешся, особливо.

Я, звісно, після такого образився, сказав, що оплачу їй заміну труб, але сам більше до тещі не піду щось робити, таке ставлення мені зовсім не подобається.

Але дружина тепер спілкуватися зі мною не хоче, і теща ображається через це, кажуть, що я недобра людина, не розумію життя пенсіонера в нашій державі.

Але ж я все для них роблю і допомагаю матері дружини.

Ну невже теща збідніє, якщо я один раз прийму у неї душ?

Невже це нормально шкодувати тієї води?

КІНЕЦЬ.