У випускному класі, мій син проводив вечори за швейною машинкою. У той час як всі інші хлопці знайомились з дівчатами, вперше закохувались, будували стосунки, Він вже дорослий, скоро йому виповнюється тридцять, але своє безглузде заняття не закинув

 

Коли мій син був ще школярем, то відрізнявся від однолітків. Він любив шити одяг для ляльок своєї сестрички. Замість того, щоб як інші хлопці ганяти м’яча у дворі чи ходити на карате, займався бальними танцями та відвідував курси крою та шиття.

У випускному класі, коли хлопці знайомились з дівчатами, вперше закохувались, будували стосунки, мій син проводив вечори за швейною машинкою.

Я просив переглянути дивне хобі, знайти якесь чоловіче заняття, але він навіть слухати цього не хотів. Порпався у горі матеріалів, відшиваючи сукні, блузки та спідниці.

Замість спортивних журналів, полиці його шафи тріщали від журналів мод. Син завжди був у курсі останніх тенденцій.

Він вже дорослий, скоро йому виповнюється тридцять. Має дружину та сина. Але своє безглузде заняття не закинув. Далі шиє одяг для жінок і випустив вже кілька колекцій.

Дружина у нього теж специфічна. Працює фотомоделлю. Її знімки часто публікують у глянцевих журналах і не завжди у пристойному вигляді. Мені невістка не до вподоби. Заміжня жінка повинна бути скромнішою.

Я не розумію звідки у сина настільки нестандартні вподобання? Він виховувався у звичайній, порядній сім’ї. Чому не знайти нормальну чоловічу роботу, а не ось це все?

Я хотів би, щоб мій син був мужнім. А він носить такий дивний одяг, що інший раз соромно поряд з ним йти вулицею. Каже, що це останній писк моди. Може я чогось не розумію?

КІНЕЦЬ.