У цю суботу у мого сuна має бути весілля. Наречена кинула його 3 дні тому, а це така rаньба на все село… Так ось у мене в голові з’явилася геніальна ідея. Ніхто навіть не зрозумів, що під час весілля невістка була фейkом.

 

У Стаса було улюблене заняття: кожен раз, коли йшов дощ, він виходив на вулицю, щоб побігати і пострибати по калюжах. Так і зараз. За Стасом спостерігала Лена. Вона була готова для хлопчика на все, лише б він посміхався. Адже зовсім недавно Лена вигнала чоловіка, який знущався над нею і над 2-річним Стасиком.

Вічно пив, ніде не працював, ніколи не приносив додому ні копійки, часто піднімав руку на дружину і сина. Олена намагалася підтримувати чоловіка в скрутну хвилину, але незабаром зрозуміла, що друзі і випивка для нього важливіше.

Олена торгувала квітами на ринку, де одного разу до неї підійшла незнайома жінка. -Доброго ранку. Ви вільні у суботу? -Так. А ми знайомі? -Ні. -А в чому справа? -У цю суботу у мого сина має бути весілля. Наречена кинула його 3 дні тому, а це ж така ганьба на все село…

Так от: наречену все одно ніхто не бачив: ви не побудете в цій ролі пару годин? Олена не знала, що відповісти, але від одного виду цієї жінки їй стало боляче. Було видно, що вона страждає, так і син, напевно, теж. -Я згодна. -Мила моя, спасибі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩