Ти геть, як твій батько! Не будь таким сkнарою. Той теж діймав мене за кожну копійку. Невже ти хочеш, щоб дружина почувалась rіршою за колег, бо чоловік не дозволяє витрачати rрошей на догляд за собою?

 

Якось я повернулась ввечері з роботи й, переступивши поріг почула, що вдома гості. До нас завітала Маргарита Семенівна — моя свекруха. Не стала зразу йти на кухню, почула, що мій Антон жаліється на мене своїй матері. Вирішила підслухати, що ж він казатиме за моєю спиною.

А він критикував, називаючи марнотратною: “Вона стільки грошей на себе витрачає, постійно ходить до косметолога, перукаря, на манікюр. Недавно ще й у спортзал записалась. Ти лише поглянь на ці суми у чеку. Ось крем, який коштує, ніби вони туди чистого золота налили”.

Я завмерла в очікуванні того, що ж зараз відповість моя свекруха. Була впевнена, що вона підтримає сина і вони обоє читатимуть мені моралі.

Але була вражена від почутого. Не те щоб свекруха не любила мене. Але стосунки в нас були нейтральні. Особливої прихильності з її сторони ніколи не помічала. А тут, Маргарита Семенівна перебила Антона і промовила:

— Ти геть, як твій батько! Не будь таким скнарою. Той теж картав мене за кожну витрачену копійку. Твоя дружина працює у серйозній фірмі. Колись заїхала до неї, то там такі фіфи ходять, не порівняти з нашою.

Невже ти хочеш, щоб вона почувалась гіршою, бо чоловік не дозволяє витрачати грошей на догляд за собою? Я от не хочу, щоб моя невістка виглядала біднячкою на їх фоні.

Вона і так чотири роки просиділа у декретній відпустці. Усю себе вам присвячувала і ще й намагалась форму підтримувати. Тепер твоя дружина достатньо заробляє, аби дозволити собі косметолога, перукаря та красивий одяг. Не поводять себе, як твій батько колись, стосовно мене.

Я так уважно слухала, що аж рота відкрила. Була приємно здивована. Ніколи не бачила, щоб свекруха так відверто підтримувала мене. Дуже приємне відчуття.

Чоловік не знайшов, що їй відповісти. І тут, я зрозуміла, що час показатись. Гримнула дверима, ніби тільки що увійшла до квартири. Назустріч мені вийшла усміхнена свекруха.

З того часу я стала прислухатись до її порад та рекомендації. Таку мудру жінку неможливо не поважати. Якось покликала її на спільний шопінг. Маргарита Семенівна навіть, перепитала, чи я справді хочу піти з нею. Відтоді наші стосунки стали набагато ближчими. Тепер ми, як мама з донькою.

КІНЕЦЬ.