У найважчий період, коли не стало у неї мами, друзі nокинули Олену, а подруга увела хлопця. Тут до неї уві сні прийшла мама і сказала дещо

В університеті навчалися дві подруги, їх називали Олена велика та Олена маленька. Велику так називали через її зріст, 180 см, а маленька була лише 155. Незрозуміло як, але дівчата стали кращими подругами, хоча були так не схожі одна на одну. Олена велика була яскравою та галасливою, її завжди і скрізь було багато.

А ось Олена маленька була сірою мишкою, яку ніхто не помічав. Велика Олена зустрічалася з хлопцем, баскетболістом у їхньому університеті. Все було добре, тільки раптом мама великої Олени різко зах воріла. Ліkарі не віщували нічого хорошого, потрібно було важке і дороге ліkування. Олена велика взяла академічну відпустку в університеті, почала працювати скрізь, де тільки брали.

Батько Олени вдень працював на заводі, а вночі таксистом. Обидва приходили додому без сил, одразу лягали спати, а вранці все спочатку. Але, незважаючи на всі зусилля сім’ї, мати так і не вдалося врятувати. Її не ст ало. Великій Олені було особливо важко пережити такий фінал.

Але, як виявилося, пережити жа лобу їй довелося без своїх друзів, без хлопця та найкращої подруги маленької Олени. Вони просто не були поряд, вони вже давно не цікавилися її життям. Олена вирішила, що треба розпочати все спочатку. Прийшла до університету, щоб відновити навчання. Але в коридорі побачили маленьку Олену, яка обіймалася з хлопцем великої Олени.

Стало відразу все зрозуміло. Поки вона переживала велику втрату у житті, за її спиною подруга увела хлопця. Олена вирішила, що взагалі не хоче вчитися, що їй нічого не потрібне. Вона побігла додому. Тієї ночі їй наснилася мама. Вона була така молода, гарна, від неї виходило світло і тепло.

Мама уві сні сказала, що Олена повинна зайнятися в житті тим, чого вона справді хоче. І тоді все вийде. На ранок Олена повідомила татові, що хоче стати медсестрою та рятувати людські життя. Олена вступила до медичного училища, тато її підтримав. І вони зажили новим життям із чистого аркуша.

КІНЕЦЬ.