У селі було nроблеми з водою, а n’ятирічна Міла вирішила цю nроблему. Коли бабуся дізналася від тракторuста як її це вдалося, вона ще довго сміялася.

 

У моєї сусідки був син, який вирішив одружитися вдруге. У дружини була дочка від першого шлюбу. Дівчинку звали Міла і їй було п’ять років. Вона була дуже милою і ніжною особою. Син привіз Мілу до бабусі на цілий тиждень. Мама дівчинки попередила, що з милою буде непросто, і що вона в перший раз приїжджає в село.

Від носини між свекрухою і невісткою були дуже міцними і свекруха полюбила нову людину в їхньому житті. Бабуся дала дівчинці порожнє відро і відправила на колонку. Дівчинка з подивом дивилася на бабусю : вона ж знала, що вода з крана тече.

Кран, звичайно, у бабусі був, але води не було цілий тиждень. Саме тому дівчинка повин на була вмиватися в бочці з хробаками. Дівчинка вирішила все-таки сходити за водою. Довго її не було. Повернулася вся втомлена і брудна. Вона не знала, як включити колонку, і один дядько доnоміг їй з цим.

Ця вода була для вмивання. Тепер потрібна була вода для приготування вечері. Подивившись на бочку з хробаками, вона вирішила ще раз сходити за водою. Мілі було цікаво, чому ніхто не ремонтує водопровід.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩