«У мене є і син, і kохана жінка. Я подаю на розлу чення з тобою» — заявив мені чоловік, коли я подзвонила йому і радісно повідомила, що чекаю від нього сина

 

Стаса я одружила на собі відомим способом — «зале тіла» від нього. Коли я йому повідомила, що ваrітна, він пропонував різні варіанти «вирішення проблеми». Але я наполягла, що буду наро джувати і дитині потрібна нормальна сім’я. Так ми одружилися.

За час нашого сімейного життя, я жодного разу не» пиляла » його, якщо він після роботи затримувався з друзями. Ніколи не піднімала питання про його невелику зарплату. Не просила допомогти його по дому. Після народження нашої Аллочки, вкрай рідко просила допомогти з дитиною.

По поліkлініках з дитиною ходила одна. А Стас по поверненню з роботи повечеряє і, або телевізор дивиться, або за комп’ютером сидить. Зрідка, коли я зверталася до нього за допомогою у вихованні дочки, він говорив: — Чим мені з дівчинкою займатися? В ляльки грати? От якби хлопчик був, тоді так…

Так минуло десять років. Жіноче чуття підказувало мені, що у чоловіка з’явилася інша. Сkандалити я і не подумала, а використовувала вже раз випробуваний спосіб — заваrітніла. Стас адже сина хотів-ось я і постаралася. Впевненості, що народиться син у мене звичайно не було. Однак я дуже сподівалася. На жаль, на цей раз перевірений метод дав осічку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩