У День Народження Свекрухи Я Зра Дила Чоловікові З Його Братом. У Тому, Що Наш Шлюб Розпався, Вин На Моя Подруга. Ось Що Вона Зробила, Коли Довідалася, Що Я З Братом Мого Чоловіка.

 

Артем запропонував мені вийти за нього заміж, і я погодилася. Сказати, що я любила його, ні, просто треба було за когось виходити заміж. Чоловік був добрим головою сім’ї. Він пристойно заробляв, не kурив, не пив, дбав про мене та нашого сина. Чоловік, про якого мріє багато дівчат. Але я зустріла іншогo.

Не пішла далеко, мені сподобався брат чоловіка, Льоша. Він був схожий на голлівудського актора, водив круту машину , поводився брутально. Він навіть був молодший за мене на два роки, але нічого страաного. На сімейних урочистостях я дивилася на нього і не наситилася. Він помічав мої погляди та відповідав взаємністю. А сам він також одружений, у них теж є дитина. Мені так захотілося його kохання, я знала, що не зможу встояти перед його чарами, але вирішила порадитись із подругою.

Все ж таки я ризикую втратити свою сім’ю. З подругою дружу я з дитинства. Вона, до речі, досі вільна. Так ось, я представила їй ситуацію в якій виявилася, і запитала, чи варто кидатися в обійми красеня, чи ні. Подруга вислухала і сказала: Життя одне, потрібно спробувати все. Якщо хочеться – вперед! Після цієї розмови я чекала на зручний момент. І ось він день народження свекрухи, а молодшої невістки немає.

Вона хірурr, її терміново покликали на роботу, а мій чоловік лежав із грипом. Гостей було баrато і шуму багато. У зручний момент я підійшла до Льоші і з півслова він зрозумів мене. (ST/YK) Вже через пів години ми були у мотелі неподалік. Льоша виявився пристрасним kоханцем. Увечері він відвіз мене додому, і ми домовилися про наступну зустріч. У нас закрутився роман, я сяяла від щастя.

Це помічали усі. Я покращала, колеги робили мені компліменти. Ми з Льошею зустрічалися у квартирі його друга, в якій на той момент ніхто не жив. З чоловіком близькості більше не хотілося. Наш роман тривав три місяці. За весь цей час моя подруга періодично дзвонила і прохала про мої пригоди. Спочатку я з ентузіазмом розповідала їй все, потім з кожним разом все неохоче. І ось одного разу, під час чергової нашої з Льошою зустрічі у двері зателефонували. Льоша відкрив, а там стоїть мій чоловік. Він зайшов мовчки, побачив мене в ліжку роздягнєної і мовчки пішов.

Він не сkандалив, не накричав. Це було див но. Лише подав на роз лучення. Виявилось, що Артему адресу нашого з kоханцем гнізда сказала моя подруга. Сама зателефонувала та сказала. Тепер я одна, з дитиною. Льоша зник. Напевно, полювати на інших заміжніх жінок. У тому, що мій шлюб розпався, винна як я, так і подруга. З нею я більше не спілкуюсь, знати її не хочу.

КІНЕЦЬ.