У чоловіка булu nроблемu і він відмовлявся усuновuтu дuтuну. Я пішла на такuй крок, що він nісля цього nочав збuратu речі.

 

Мені 35 років. Я заміжня вже 5 років, але у нас досі немає дітей. Справа у чоловікові. У нього проблеми зі здоров’ям, а лікуватися він не хоче. Також категорично відмовляється усиновити дитину. — Чужу дитину виховувати не буду! А я дуже хотіла дитину. Навіть у снах снилося, що вагітна або тримаю в руках дитину.

Та й вік у мене такий, що пора прискоритися. Через ці проблеми і через те, що чоловік мені зраджував, нашу сім’ю соромно навіть називати сім’єю. У перший час, коли я дізналася про пригоди чоловіка, я намагалася повернути його, боротися за його увагу і любов, але потім зрозуміла, що він цього не вартий й перестала. Але нещодавно дещо хороше сталося. Мій директор покликав мене до себе і повідомив,

що компанія відправляє мене у відрядження. Я поїхала в Європу і познайомилася там з симпатичним чоловіком. Він став доглядати за мною, запрошував на побачення. Але обидва розуміли, що це тимчасово, просто провели гарно час. Весь тиждень ми провели разом, ходили по місту, вечеряли в хороших ресторанах і в останній день нашої поїздки я залишилася у нього ночувати. Я повернулася додому до чоловіка, але докорів сумління не відчувала.

Так, у мене був чоловік, але ким він був мені? Ніким, якщо рік як він змінює коханок як рукавички. Я повернулася з поїздки щасливою. У мене було внутрішнє відчуття процвітання і незабаром я виявила, що вагітна. Я була на сьомому небі від щастя. Нарешті, моя давня мрія здійснилася. Я вирішила розповісти чоловікові всю правду. Нічого було приховувати. — Та кому ти взагалі була потрібна? — сказав він.

Потім став обзивати мене останніми словами. Я йому сказала, що мені плювати на його думку, що це довгоочікувана дитина і я обов’язково народжуватиму. І, так як половина квартири належала мені, я заявила, що нікуди не збираюся йти. Якщо його щось не влаштовує, він може піти.

Він почав збирати свої речі, але, зателефонувавши декільком своїм коханкам і зрозумівши, що ніхто не збирається його прийняти, він нікому не потрібен, залишився. Зараз він не розмовляє зі мною, а мені так навіть краще. Моє щастя ніщо не зіпсує, я скоро стану мамою.

Джерело