У батьків Данила не було rрошей для весілля, тому в хід nішли вміння і вся їхня нерухомість, nроте Данило заrотовuв їм «сюрnрuз».

 

Весілля — це свято, яке відбувається раз в житті, і відсвяткувати його треба розкішно. Так думали і батьки Данила, адже їх син зовсім-зовсім скоро пови нен був одружитися, а роботи у нього не було, значить весілля влаштовували батьки пари. Ось тільки була одна nроблема: у них просто не було грошей. Вони і так жили не на широку ногу, а тут ще й весілля влаштувати, до речi жили вони на одну пенсію.

По-перше, сім’я Данила почала жорстко економити. Це стосувалося всього-їжі, електрики, води, одягу і далі. Мама Дані почала працювати репетитором математики, її знання дозволяли їй це робити, батько в свою чергу здав в оренду свій гараж, заздалегідь повністю почистивши її від всякого мотлоху, чого там було завалом.

Терміни підтискали, людям похилого віку доводилося не доїдати, бід на Наталя, мама Дані, працювала з ранку до ночі, без перерв, а до будинків своїх учнів добиралася сама, адже машини у них не було.

І ось, від відчаю, втомившись бачити, як дружина старан но працювати, батько дані і зовсім продав свій гараж, а їх будинок через мотлох, який раніше зберігався в гаражі, став бардаком.

Наталя була рада, що все буде красиво і розкішно в день весілля, а син, в самий останній момент сказав, що вони з нареченою вирішили: весілля вони не хочуть. Батьки не жар тома образилися на сина, а Данило навіть не зміг зрозуміти, чому.

Джерело