У батьків дача схожа на музей, всюди висять картини в золотих рамках. У городі кожна грядка рівно вuсаджена. І тут розnещені онуки прийшли.

 

Моя подруга Іра розповіла, як її батьки заборонили їй привозити онуків до них на дачу. Іра на них образилася і сказала, що сама теж до них в гості більше приїжджати не буде, на що її батьки тільки більше зраділи. Батьки Іри перфекціоністи. У них не проста дача, як може здатися на перший погляд.

Якщо зайти всередину, то це більше схоже на якийсь музей, а не просто будинок. На полицях стоять великі і дорогі вази, по всюди висять красиві картини в золотих рамках. Навіть в городі у них кожна грядка ідеально рівно висаджена.

Коли Іра пару раз приїжджала до батьків з дітьми, то онуки бігали по грядках і все там затоптали. Мало того, вдома творився якийсь бардак, а це просто нестерпно для людей, які намагаються всі речі ставити строго на своє місце. Я розумію, скільки зусиль йде у батьків Іри, адже потрібно ще пил під усіма вазами протирати, переставляти їх кілька разів на дню. А тут ще онуки бігають і все догори дном перевертають.

Батьки кілька разів робили зауваження, щоб Іра пояснила дітям. Але Іра сказала, що нічого не забороняє своїм дітям, у неї така методика виховання, тому її сини багато чого можуть собі дозволити. Не дивно, що батьки більше не хочуть бачити Іру у себе і онуків теж.

Вони зустрічаються з онуками тільки вдома у Іри, де вічний бардак, але до себе на дачу заборонили приїжджати. А після того скандалу через виховання дітей, Іра до себе більше батьків не кличе. Так вони і ображені один на одного, нічого не змінюється.

КІНЕЦЬ.