У баrатого брата була бід на сестра. Вона жила тим, що npодавала молоко і ягоди з городу. Влітку дівчина тоpгувала у дороги грибами і ягодами, жила на те, що вдавалося зібрати. Брат соp омився сестри і ніколи не клukав її до себе в гості

 

У багатого брата була бідна сестра. Вона жила тим, що продавала молоко і ягоди з городу. Влітку дівчина торгувала у дороги грибами і ягодами, жила на те, що вдавалося зібрати. Брат соромився сестри і ніколи не кликав її до себе в гостіБагато цікавого можна почути від людей. Хто говорить про те, як було, а хтось про те, як може бути.

Однак, незважаючи на » порожні «розмови, серед них є дуже багато розумних і грамотних слів, які заслуговують на особливу увагу. Без сумнівів, дуже багато мудрих слів і приказок були виткані самим життям. З покоління в покоління ці слова передавалися нашими рідними людьми. Інша справа, що цінність всіх цих слів ми починаємо розуміти занадто, чи не дуже занадто, але як правило — пізно.

Сьогодні ми хочемо розповісти вам одну дуже хорошу, хоча і коротку притчу про те, як у багатого брата була бідна сестра …Вона жила тим, що продавала молоко і овочі з городу. Влітку дівчина торгувала у дороги грибами і ягодами, а взимку жила на те, що вдавалося зібрати в теплу пору року.

Брат соромився сестри і ніколи не кликав її до себе в місто, а тим більше в свій багатий і розкішний будинок, але сестра ніколи не тримала образ на свого брата, і вона весь час, при першій-ліпшій можливості, передавала йому, а також його сім’ї подарунки , які приготувала своїми руками!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩