Цю зустріч випускників Ольга запам’ятає надовго. Ніколи не думала, що кореrуюча білuзна може зіпсувати вечір, який навіть толком не почався.

Коли Ольгу запросили на зустріч випускників, то вона відразу аж надто перейнялась цим питанням. Знаєте, як це, коли не бачила однокласниць 10 років і потрібно показати себе з кращої сторони? Напевно, це зрозуміють лише дівчата. Давненько Оля вже нікуди не вибиралася, тож навіть гарного вбрання не мала.

Тому виокремила цілий вихідний день на пошук сукні і білизни. Та от що не вдягне, то вигляд в дзеркалі не задовольняє. Після народження дитини і животик з’явився, і розтяжки, і стегна широкі. Загалом, з платтям розібралась, а от з білизною було важче. Та сестра порадила взяти у неї спеціальну корегуючу.

Раніше Оля не вдягала такого, тому вирішила, що можна було б спробувати. Звичайно, вигляд мала дівчина приголомшливий. Білизна зробила свою справу. А ще на додачу прекрасна сукня, зачіска, макіяж.

На самій зустрічі все було чудово. Спочатку в школі посиділи, позгадували безтурботні часи. А тоді всі дружно перемістилися в кафе. Та вже після першого бокалу вина Олі захотілося до вбиральні. Декілька подруг пішли з нею, довго чекали під дверима, а потім дівчина наче ошпарена вибігла геть з кабінки та й із самого закладу.

На всіх парах Ольга забігла додому, гукнула чоловіка і попросила розрізати ту чудо-білизну. Як виявилось, жінка спітніла, а воно й спочатку було не зовсім не розміру. Тож і зсунути не могла. А в туалет то хочеться.

Ледве змогли порізати ту білизну і Ольга гайда до ванної кімнати. Діти ще довго сміялись, а чоловік не міг говорити від шоку.

Так-то дівчина і зрозуміла, що більше ніколи в житті не буде нічого корегувати. Краще виглядати такою, яка ти є, ніж повною дурепою посеред святкування.

КІНЕЦЬ.