Це почалося, коли їй було 18 років, моя двоюрідна сестра має незрозумілу і нічим незрозумілу схильність до зрад, ми з нею з дитинства близькі як подруги, і мені щиро хотілося б їй допомогти, вона дуже хороша як людина, добра, але з особистим життям у неї біда

 

Моя двоюрідна сестра має незрозумілу і нічим незрозумілу схильність до зрад. Ми з нею з дитинства близькі як подруги, і мені щиро хотілося б їй допомогти. Вона дуже хороша як людина, добра, але з особистим життям у неї біда.

Це почалося, коли їй було 18 років. Вона зустрічалася з хлопцем зі своєї групи, потім познайомилася з іншим, закохалася та почала зустрічатися з двома. У результаті правда розкрилася, і вона розлучилася з обома. Ситуація повторювалася ще кілька разів.

Я неодноразово їй казала, що не треба зраджувати, зустріла іншого, краще розлучись з першим. Коли їй було 24 роки, вона зустрічалася з хлопцем і мала таємні стосунки з начальником на роботі, а він був одружений. У результаті все ж таки вона порвала з ним і вийшла заміж за хлопця.

Жили у шлюбі нормально, з’явилася дочка, але в результаті вони розлучилися з інших причин (змін з її боку не було). Той начальник теж розлучився, і вони зійшлися із сестрою. Насправді вони гарна пара, і я рада за них.

Але тут випадково я дізналася, що в неї є коханець, теж одружений. Я в шоці. Запитувала її, каже, що не любить його (коханця) і стосунків з ним би не хотіла. Із нинішнім чоловіком їм добре разом, близькість абсолютно влаштовує.

Тоді навіщо? Якщо в тебе є чоловік чи кохана людина, навіщо змінювати? Якщо тебе не влаштовують стосунки, то краще працювати над ними чи розлучитися, як на мене.

Сестра скаржиться, що заплуталася в собі, визнає, що це ненормально, але нічого з собою вдіяти не може. Хоче йти до психолога. Думаю, це правильне рішення. Можливо, це якісь відхилення.

Але в сім’ї вона росла в повній, батьки прожили разом 40 років, мови про зради взагалі не йшлося ніколи. У неї нормальні стосунки з батьками та жодних серйозних психологічних травм вона не отримувала.

Підкажіть, з чим це може бути пов’язано, хто стикався з чимось схожим у житті.


КІНЕЦЬ.