Того, що сталося на весіллі, ніхто не очікував. Усі думали, що наречена просто жартує.

Моя подруга познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, коли влаштувалася на роботу до одного великого офісу. Він був начальником; молода і вродлива дівчина його відразу ж привабила. Вони почали зустрічатися, а згодом вирішили зіграти весілля, але Андрій вирішив зробити все, як годиться, тобто познайомити з батьками. Вони вирішили влаштувати зустріч у ресторані; вона дуже хвилю валася, хотіла справити враження на батьків майбутнього чоловіка.

І ось поїхали вони на зустріч; він представив свою наречену батькам, всі мило посміхалися один одному, і раптом вона подивилася на батька свого чоловіка. Вони довго дивилися один на одного; було таке відчуття, що між ними пройшла іскра. Вона відігнала від себе думку, що її привабив майбутній свекор.

Потім вони повечеряли, все пройшло добре. Наречений провів наречену до будинку і поїхав до себе. Через деякий час батько нареченого зателефонував їй і сказав, що йому потрібно щось повідомити. Вони зустрілися в кафе: свекор зізнався, що у нього до неї почуття, і він хоче з нею зустрічатися. Вона дивилася на нього немов заворожена, відчувала, що цей чоловік створений для неї, але вона не знала, що робити. Вони почали таємно зустрічатись, ніхто нічого не знав.

Наречений наполягав на тому, щоб вони вже вибрали дату весілля. Вона не знала, як поводитися, не могла ж розповісти все; подумала, що вийде заміж і забуде його батька. І ось, влаштували шикарне весілля, покликали багато гостей, тільки наречена була сумною. Під час веселощів вона взяла мікрофон і сказала, що більше не може мовчати і збирається сказати, (Ан/К) що вона любить іншого — батька свого нареченого, і вони створені один для одного.

Батько нареченого підійшов до сцени, взяв її за руку, і вони втекли з весілля. Всі гості, наречений зі своєю мамою стояли як укопані і не могли зрозуміти, що це взагалі було. Дівчина відразу ж подала на роз лучення, а наречений так і не зміг пробачити зради з боку коханої та батька.

Джерело