Я не знав що мені робити та як засnокоїти маму. Лише підійшов до неї та міцно її обійняв. Мама почала nлакати ще сильніше. Мама ще декілька днів nлакала

Мої батьки довго прожили разом. Я дуже радів, що у мене є і мама, і тато. Коли я ще був маленький, ми були разом дуже щасливі, ходили в зоопарк, їздили подорожувати. Але нещодавно щось змінилося. Точніше тато змінився, став якимось чужим. Він частіше за все починав сварки, причому він міг з мухи роздути слона. Та гірше за все, до мене він став абсолютно байдужим.

Якось мені на уроках стало зле та вчителька попросила мою маму мене забрати з уроків, мама відпросилася з роботи, забрала мене зі школи. Ми прийшли додому та виявилось, що тато вже вдома та, коли ми зайшли у квартиру, на порозі стояли жіноче взуття на моєї мами.

А потім я побачив у нас вдома якусь незнайому мені тьотю, вона якраз одягалася. Тут з ванни вийшов тато та, не сказавши ні слова, одягнувся, взувся та вони з тією жінкою вийшли з нашого дому. Я не розумів що коїться, мама не могла мені пояснити, бо увесь час плакала.

Я не знав що мені робити та як заспокоїти маму. Лише підійшов до неї та міцно її обійняв. Мама почала плакати ще сильніше.

Того вечора я не вечеряв, мені було погано, почалася діарея та я самостійний хлопчик, впорався сам. Потім намазав собі на хліб варення і мамі зробив таку ж страву. Потрібно ж було щось поїсти.

Вночі пройшов тато, та його крики мене розбудили, він чомусь вирішив, що посеред ночі можна кричати на маму. Казав, що це вона в усьому винна. Мама мовчала. Тато якось заспокоївся та залишився вдома. Я не знав, як реагувати. Добре, звичайно, що він дома, але чи потрібний він мені такий.

Пробув тато з нами не довго, якось одного разу мама вигнала його з дому. Чому саме зараз і чому вона його терпіла після того, як він пішов з невідомою нам тьотею, не знаю.

Мама ще декілька днів плакала, їй на роботі дали відпустку, а у мене якраз почалися канікули. Я не знав, як можу допомогти мамі та займався тихенько своїми справами. Так збіглося, що на вулиці розпогодилось, був вихідний та мама запропонувала мені піти на прогулянку. І тоді я побачив, що мама посміхається. Я цьому невимовно зрадів.

По дорозі додому ми купили тортик та коли прийшли почали пити чай, смакуючи тортиком. Мама поглянула на мене та сказала, що дуже мене сильно любить, що усе в нас буде добре. На перших порах трішки буде важко з грошима, але згодом усе налагодиться.

Мені було байдуже на гроші, головне, що мама більше не плаче. Я ствердно кивнув та ми обійнялися.
Якось подзвонив тато та сказав, що хоче, щоб ми знову були всі разом, коли мама відмовила, почав їй щось говорити, від чого мама знову заплакала. Я не зміг на це спокійно дивитися, взяв слухавку та запитав тата чому він робить так, що мама плаче. Сказав, що якщо він і далі буде так робити, я перестану з ним спілкуватися. Тато раптом замовк та поклав слухавку.

З того часу він ще декілька разів телефонував, але мама говорила з ним коротко і ясно. Мама більше не плакала та ми зажили щасливим життям. Не було більше сварок ні за що та батька, який не звертає на мене уваги.

КІНЕЦЬ.