Теща переконувала дружину, що вона повинна знайти когось кращого, адже я не мав власної квартири та й машина у мене була дешева. Коли Оксана відмовлялась це слухати, то мама їй говорила, що я зобов’язаний допомагати їхній родині.

 

Коли я зустрів свою дружину, то не міг знайти у ній мінусів. Вона добра, лагідна, красива, турботлива. А потім я познайомився з її родичами та зрозумів, що це і було її «слабке місце». Звісно, ще до одруження я був ситий по горло дурними анекдотами про тещу та зятя, проте смішно мені не стало, коли я опинився в такій ситуації. Все почалось відразу після нашого одруження.

З Оксаною я познайомився в університетські роки. Того дня я поспішав на пару до суворого викладача, проте ми все одно з одногрупником планували запізнитися, адже хотіли оглянути перший курс (я тоді був на другому). Серед всіх дівчат я відразу помітив її та зрозумів, що саме вона повинна стати моєю дружиною. Через мить я вже з нею знайомився, а ще через 10 слухав догани від викладача за запізнення.

З того дня ми постійно з нею перетиналась, то на студентських вечірках, то у бібліотеці й це допомагало мені переконатися у думці про те, що ця дівчина – моя доля. Оксана була не тільки красивою, а ще й дуже розумною, обізнаною, тому мені з нею ніколи не було нудно. На її випускному я зробив їй пропозицію. У мене не було жодного сумніву, що це дівчина моєї мрії. Вона радо погодилась стати моєю дружиною.

На той момент я вже мав роботу і забрав дівчину до себе. Згодом і вона її знайшла, ми почали разом жити. З її батьками ми познайомилися після заручин, а наступного разу побачилися вже на весіллі, я тоді й подумати не міг, що для мене таке коротке знайомство обернеться таким боком.

Все почалось з того, що теща переконувала дружину, що вона повинна знайти когось кращого, адже я не мав власної квартири та й машина у мене була дешева. Коли Оксана відмовлялась це слухати, то мама їй говорила, що я зобов’язаний допомагати їхній родині. Я взагалі не міг зрозуміти чому я повинний забезпечувати ще і їхню родину, хіба було малого того, що Оксана їздила до них кожні два тижні на кілька днів, аби допомогти вісімнадцятирічній сестрі з двома дітьми?

Час йшов і я намагався адекватно реагувати на те, що дружина їм допомагає, проте згодом вона почала пропадати на всі вихідні, доки її сестра шукала собі третього чоловіка (з попередніми двома характерами не зійшлась). Я намагався пояснити їй, що пора вже будувати власну сім’ю, адже родина нахабно користується її добротою.

Після того, як дружина подивилася на ситуацію під новим кутом, вона дійсно почала інколи відмовляти сестрі й тещі у допомозі. Звісно, вони швидко зрозуміли, хто винуватець і я став їхнім головним ворогом. Тому стосунки між нами стали ще гострішими.

Одного разу, коли дружина поїхала до подруги у гості на вихідні, у гості навідалась теща. Вона привезла мені чимало смачних страв, ніжно зверталась і скажу чесно, що таке її ставлення налякало мене. Проте довго тягнути «гуму» вона не стала, посадила мене за стіл й все розповіла.

– Синочку, прийшла я до тебе не просто так, а по справі. Я знаю, як ти любиш мою доньку, от же і нас, її родину, маєш любити. мого Лесечка поїхала за кордон на заробітки. Ну і двох діток лишила на мене, а я вже зовсім стара, хіба можу встигнути за двома?От і прийшла до тебе та донечки просити, аби ви їх до себе забрали, доки їхня мама не повернеться.

Тещі я обіцяв подумати, хоча вже знав, якою буде моя відповідь. Коли дружина повернулась додому і я все розповів, то вона відреагувала спокійно і запитала, коли ми заберемо племінників. Я був спантеличений тим, що вона знову погоджується на те, щоб її використовували. У цьому я участі брати не хотів. З Оксаною ми сильно посварилися і вона поїхала до матері. Вже два дні не виходить зі мною на зв’язок, мабуть, ображається. Але я вважаю своє рішення правильним і надіюсь, що скоро і вона це зрозуміє.

КІНЕЦЬ.