Теща не розуміла, що зять не хоче вставати о 8 ранку у вихідні. І ось як хит рий чоловік nровчив настuрлuву тещю

 

У моєї подруги Марини у чоловіка з її батьками йде якийсь kонфлікт. При чому доходить до якогось аб сурду, мені смішно з цієї ситуації. Справа в тому, що мама Марини постійно приходить рано вранці в квартиру доньки і починає будувати свої правила. Вона забігає до них в 8 ранку у вихідний день, а квартира у них така маленька, як студія.

І вона починає бігати по кухні, ставити чай, кликати молодих на свої пиріжки, поки ті гарячі. А чоловік Марини лягає спати пізно, близько 3-4 годин ночі. Так що йому в суботу вставати о 8 ранку просто немає сенсу.

Він неодноразово говорив своїй тещі, що йому потрібно нормально поспати, десь до 12 дня. Але теща такі установки приймати не збирається -Як так, спати до обіду? Ви так всю свою молодість проспите, ви про своє здоров’я не думаєте, а ось станете старше, тоді зрозумієте, що я була права.

-Мені не потрібен режим дня у вихідні, я хочу нормально виспатися… навіщо мені спати 3-4 години, щоб потім обов’язково прокидатися рано вранці? -Щоб режим у тебе був відновлений, а потім спасибі скажеш. Чоловікові Марини це все так набр идло, що він вирішив nомститися тещі тими ж способами.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩