Теща не розуміла, що зять не хоче вставати о 8 ранку у вихідні. І ось як хит рий чоловік nровчив настuрлuву тещю

 

У моєї подруги Марини у чоловіка з її батьками йде якийсь kонфлікт. При чому доходить до якогось аб сурду, мені смішно з цієї ситуації. Справа в тому, що мама Марини постійно приходить рано вранці в квартиру доньки і починає будувати свої правила. Вона забігає до них в 8 ранку у вихідний день, а квартира у них така маленька, як студія.

І вона починає бігати по кухні, ставити чай, кликати молодих на свої пиріжки, поки ті гарячі. А чоловік Марини лягає спати пізно, близько 3-4 годин ночі. Так що йому в суботу вставати о 8 ранку просто немає сенсу.

Він неодноразово говорив своїй тещі, що йому потрібно нормально поспати, десь до 12 дня. Але теща такі установки приймати не збирається -Як так, спати до обіду? Ви так всю свою молодість проспите, ви про своє здоров’я не думаєте, а ось станете старше, тоді зрозумієте, що я була права.

-Мені не потрібен режим дня у вихідні, я хочу нормально виспатися… навіщо мені спати 3-4 години, щоб потім обов’язково прокидатися рано вранці? -Щоб режим у тебе був відновлений, а потім спасибі скажеш. Чоловікові Марини це все так набр идло, що він вирішив nомститися тещі тими ж способами.

Тому вночі, ближче до 12 він подзвонив їй. Хоча вона лягає спати рівно о 10 вечора. Теща не очікувала, що хтось може в такий пізній час їй зателефонувати. Вона схопилася з ліжка і побігла до телефону: -Альо, що таке? Щось з Мариною сталося? -Ні, все гаразд, не турбуйтеся. -А навіщо ти дзвониш в такий час?

-Ось вирішив поцікавитися, як ваше самопочуття, як вам сьогоднішня погода… дуже приємний вітерець був, правда? -Ти що, зну щаєшся? Яка погода на вулиці 12 ночі! -От, як ви не даєте мені спати вранці, так і я буду дзвонити вам щоночі, якщо ви продовжите мене будити.

КІНЕЦЬ.