Того вечора чоловік поїхав у відрядження — і Леся була вдома одна. Раптом nролунав дзвінок у домофон

Леся була заміжня вже три роки. З чоловіком жили непогано, але у них не було дітей. І Леся, і Михайло сподівалися, що Бог почує їх молитви і у них скоро з’явиться малюк. А поки подружжя жило цікавим, насиченим життям. У Лесі був молодший рідний брат, який часто потрапляв в неприємні ситуації в силу своєї молодості, недосвідченості і характеру. Та ж дбайлива сестра постійно витягала брата то з однієї халепи, то з іншої.

Ігор був вдячний Лесі, але мінятися не поспішав. Того вечора чоловік поїхав у відрядження, Леся була вдома одна. Раптом пролунав дзвінок у домофон, і Леся поспішила до дверей. «Мені потрібно з вами поговорити», — почула вона голос незнайомки. Жінка відкрила двері, і, спостерігаючи за сходовим майданчиком, чекала появи таємничої гості. Леся була впевнена, що це — черговий сюрприз від брата Ігоря.

Але помилилася … Незабаром з ліфта вийшла молода дівчина, яка притискала до себе дитину, якій на вигляд було близько шести місяців. «Добрий вечір, Олександра Миколаївна. Ви дозволите увійти? » — сказала вона. Леся нічого не розуміла, в душі у неї з’явилася якась незрозуміла тривога, але вона впустила дівчину.

Леся також згадала, що бачила гостю зі знайомими свого чоловіка. Коли Леся подивилася на дитину — нарешті почала щось розуміти і відразу ж запитала: «Це дитина Михайла»? «Мене звати Марта. Так, це його дочка », — зізналася дівчина.» Можна у вас переночувати? » — звернулася до господині квартири Марта. Питання обурило Лесю, і вона, ледве стримуючись, порадила дівчині йти до батьків. Марта заплакала, повідомивши, що є сиротою.

Дівчина попросила прихистити на кілька днів і зазначила, що Михайло нічого не говорив про дружину. Лесі, чисто по-людськи, стало дуже шкода молоду матір. » А як же Михайло? Що він скаже, коли побачить тебе в своїй квартирі? «- поцікавилася жінка. «Він не повернеться в найближчий тиждень. Михайло поїхав до Туреччини з моєю знайомою.

Я бачила на її сторінці в соцмережах спільні фотографії з ним. Я знайшла в квартирі, яку він знімав, поштову коробку з вашою адресою та ім’ям. Власниця сьогодні вигнала мене, тому що Михайло вже два місяці не платив за житло. Я післязавтра отримаю допомогу і зніму кімнату », — зі сльозами на очах промовила Марта. Леся здригнулася, адже чоловік сказав їй, що поїхав у відрядження; «Залишайся», — сказала тихим голосом жінка. Леся хотіла пробачити чоловіка, але сам Михайло не надто цього бажав.

Приїхавши з так званого відрядження, він не став нічого пояснювати або вибачатися. Зате сказав, що це його життя і він буде їм розпоряджатися, як сам захоче. Тримати чоловіка Леся не стала, він пішов, потім просився назад, але Леся твердо вирішила, що з такою людиною їй не по дорозі.

А у Марти і її малюка все склалося добре. Коли вона гостювала у Лесі, познайомилася з її братом Ігорем. Незабаром вони одружилися. Тепер у них чудова міцна сім’я. Ігор любить дитину, як рідного. А Леся, дивлячись на їх щастя, пробачила Марту, навіть стала хрещеною для її дочки.

КІНЕЦЬ.