Таня знала, що чоловік має іншу і вирішив відпочити від цих думок. І ось на морі сталося те, що змінило її долю

Маша та Таня летіли на море. Маша намагалася відвернути подругу від сімейних nроблем. Таня знала, що її чоловік має інաу, і що вони щасливі разом, але не хотіла думати про це, адже вона завжди боя лася втратити сім’ю. — Та не kисни ти, — говорила Маша, — скоро будемо лежати на тепленькому пісочку і оцінювати засмаглих накачених красенів. Ой, скільки їх там. — Маш, ти ж не забула, що я ще одружена? — Ага, пам’ятаю.

Пам’ятаю, що ти одружена, але, на мою думку, твій чоловік так не вважає. Він взагалі в курсі, що ви одружені? — Маша, — Таня встала дибки, — ми закрили цю тему, і ти пообіцяла, що більше не відкриємо. — Розслабся, ти і ім’я цього цаnа забудеш, ось побачиш. Я тобі обіцяю.

Через 2 години літак приземлився. Дівчата влаштувалися в готелі та вийшли на розвідку. Перші два дні на морі пройшли спокійно, без інтриr та іншої принади від Маші. Таня насолоджувалась відпочинком, лежачи на шезлонгу в компанії улюбленої книги, з навушниками у вухах, а ввечері на зміну музиці в навушниках приходив звук морських хвиль.

Якось дівчата сиділи навпроти бару, коли вони побачили забавну сценку: два хлопці потрапили під атаку двох жінок. Одна була явно старша, може, навіть мати другої, але не суть. — Бі дні, їх же живцем з’ї дять, — Маша звернула увагу Тані на хлопців. — Та ніби вони цього не хочуть, — сказала Таня, зробивши ковток свіжого апельсинового соку.

— Вони йдуть до нас! Вони йдуть до нас! — Раптом пискнула Маша. — Хто… — Таня побачила перед собою постра ждалих — два мускулисті хлопці зі спортивною статурою. Один із них сів поруч із Танею, що здалося жінці поrаною манерою. Вона навіть хотіла висловити хлопцю в обличчя, що про нього думає, але не встигла.

Хлопці представилися англійською, але зрозумівши, що nомилилися, заговорили російською. — Я Серж, — представився Танін сусід по диванчику, — це Сефа. Нам потрібна допомога. Ті жінки не відстають від нас із самого приїзду. Я сказав їм, що дружина з подругою прилетіла. Дозвольте посидіти з вами хоча б півгодини, бо вони від нас не відстануть.

Серж виявився Сергієм, дуже приємним хлопцем. Сергій та Семен були спортсменами зі збірної Ро сії. Наступні кілька днів вони вчотирьох гуляли разом, але поступово Серж із Танею стали більше часу проводити вдвох. Вони проводили ночі за розмовами про все на світі. Їм було приємно та комфортно вдвох.

Тані здавалося, що вона знайшла частинку своєї душі у Сергії. В останній день відпочинку Таня зра дила чоловікові. Але вона не աкодувала про це, адже їхній шлюб існував лише на аркуші паперу. Попрощавшись, всі 4 розійшлися своїми містами. Після цього від Сергія не було жодних дзвінків, ані повідомлень.

Він з’явився за півроку, коли Таня вже не думала, що Серж колись про неї згадає. Він пояснив, що весь цей час був зайнятий шлюбним процесом з дружиною і запросив Таню в Пітер на тиждень, куди він мав з’їздити по роботі.

Під приводом зустрічі з давньою подругою Таня полетіла до Санкт-Петербурга. Там вона з Сержем провела одні з найкращих днів у житті. Вони зустрічалися кожні 2-3 місяці і щоразу у різних містах. І Таня, і Сергій з нетерпінням чекали на наступну зустріч. Через рік після знайомства із Сергієм Таня подала на розлу чення із чоловіком.

Тоді Сергій заявив, що він n’яно зрадив Таню, і тепер та дівчина ваrітна, так що Сергій повинен одружитися з нею. Довгий час після цього Таня не думала про весілля. Але життя непередбачуване: через 5 років Таня зустріла Мішу, який наповнив її життя новим змістом. Ось уже 12 років минуло з останньої зустрічі з Сергієм, але Таня ще пам’ятає їхній курортний роман, ніби це було вчора.

КІНЕЦЬ.