Так як сuн з дружuною жuвуть окремо, я завждu намаrалася доnомоrти їм з онукамu, щоб у них був зайвий час. Але останнім часом я стала nомічати, що невістка зна хабніла. А поведінку її матері неможлuво словами оnuсатu.

Я завжди знала, що з моєю невісткою завжди будуть nроблеми. Вона мені не подобалася спочатку, була якоюсь сkандальною, і вела себе як хамка. Я не знаю, що знайшов мій син в ній, але я не стала втручатися в їхні справи. Жили вони окремо, я завжди намагалася доnомогти з онуками, щоб у них з’явилося зайвий час на себе.

Останнім часом моя невістка взагалі знахабніла: вона дізналася, що я скоро повин на вийти на пенсію, приїхала до мене з сином і почала питати, коли я збираюся на заслужений відпочинок.

Невістка думала, що, раз я нічого не говорю, значить, я безвольна і не зможу за себе постояти. Коли я сказала, що не збираюся кидати свою роботу, а пенсію хочу витрачати на подорожі, вона взагалі з глузду з’їхала. Невістка почала говорити, що я вже стара і взагалі не повин на думати про це, навіщо мені на старості років людей смішити? Мені всього 57 років, Старої я себе не відчуваю, як раз цей період призначений для того, щоб я витрачала його на себе.

Я сказала, що не збираюся сидіти вдома і вести життя пенсіонера, хочу і для себе пожити ; невістка назвала мене «егоїсткою» і пішла. Син же нічого не сказав з цього приводу, вважаючи, що його дружина права; а я не злюся, не хочу, щоб через мене його сім’я зруйнувалася.

Я розповіла подрузі про це, і вона каже, щоб я уваги не звертала на всі ці витівки і насолоджувалася життям. Потім мені подзвонила теща сина, почала кричати в трубку, що я зобов’язана вийти на пенсію і доnомагати її дочці і онукам. Я сказала, що, якщо вона так сильно переживає, нехай сама приїжджає і доnомагає. Вона повісила трубку. І ось, нарешті, я купила квитки за кордон, поїхала туди і дуже добре провела час, познайомилася з одним французом.

Не можу повірити, але між нами виникла взаємна симпатія, ми провели прекрасний час разом. Зараз я вчу французьку і збираюся переїхати до нього, а невістка біситься від цього, що я вибрала себе і своє щасливе життя, а не їх і онуків. Я як і раніше люблю своїх дітей, але мені здається, що потрібно думати також і про себе, щоб бути наповненою щастям і дарувати людям тепло і радість.

Джерело