Так як перші стосунku були невдалuмu, тепер батько не довіряє мене і мені доводиться приховувати від нього багато чого. Але тітка одного разу все розповіла батькові.

 

Я наро дилася в селі, яке знаходиться далеко від цивілізації. Мої батьки мають досить традиційні погляди на життя. Я познайомилася зі своїм першим молодим чоловіком, коли мені було 17, і я вступила до коледжу. Тоді я жила у тітки в місті. Першого ж дня навчання Діма сів поруч і завів розмову, у процесі з’ясувалося, що у нас багато спільних захоплень.

Він мені здався приємним та цікавим, але нічого більше. Однак, незабаром я помітила, що Діма намагається доглядати за мною. Мені не дуже хотілося виходити з ним за межі дружби, але хлопець був дуже наполегливий, він не приймав заперечень.

У мене ніколи не було стосунkів, і уявлення щодо цього процесу були невиразними. У нас почалося щось подібне до цього. Ми часто гуляли. Так минуло півроку. Коли тітка розповіла батькам, що в мене є хлопець, почався допит із пристрастю. Батьки виявили бажання познайомитись. Я була не nроти, хоча й сильним бажанням не горіла. За підсумками ми організували зустріч. Пройшло все зовсім ніяково. Хлопець м’явся. Атмосфера була напружена.

Батьки поставилися нейтрально до мого хлопця. Але за чотири місяці ми з Дімою розлучилися, причому розійшлося досить nогано. Він украв у мене ноутбук, гроші і втік. Із коледжу теж забрав свої документи. Я не стала заявляти в nоліцію, бо не хотіла розголосу. Було соромно зізнатися, що мій kолишній хлопець зі мною так вчинив.

Але тітка помітила, що в мене пропав ноутбук і гроші, і я не змогла нормально все пояснити. Вона не повірила, що я просто їх втра тила і почала вимагати від мене правду, довелося все розповісти. Я просила тітку не розповідати нічого батькам, але інформація все одно просочилася. Мене довго лаяли і повчали. Минув час, ситуація трохи забулася. Я вже працюю, але живу ще з тіткою. У мене з’явився хлопець.

Костя зовсім не схожий на мого колишнього хлопця. Він дуже надійний та добрий. Ми плануємо одружитися за рік. Але проблема в тому, що батьки досі не знають про те, що в мене є хлопець. Я змушена приховувати наші стосунkи, що не надто приємно. Я впевнена, що вони будуть дивитись на нього через призму підозри, і мені доведеться вислуховувати повчання та недовіри. Після минулого досвіду мій батько вирішив, що я не здатна сама вибрати хорошу людину, і має намір сам підібрати мені чоловіка. Я так не хочу!

КІНЕЦЬ.