Так як перші стосунku були невдалuмu, тепер батько не довіряє мене і мені доводиться приховувати від нього багато чого. Але тітка одного разу все розповіла батькові.

 

Я наро дилася в селі, яке знаходиться далеко від цивілізації. Мої батьки мають досить традиційні погляди на життя. Я познайомилася зі своїм першим молодим чоловіком, коли мені було 17, і я вступила до коледжу. Тоді я жила у тітки в місті. Першого ж дня навчання Діма сів поруч і завів розмову, у процесі з’ясувалося, що у нас багато спільних захоплень.

Він мені здався приємним та цікавим, але нічого більше. Однак, незабаром я помітила, що Діма намагається доглядати за мною. Мені не дуже хотілося виходити з ним за межі дружби, але хлопець був дуже наполегливий, він не приймав заперечень.

У мене ніколи не було стосунkів, і уявлення щодо цього процесу були невиразними. У нас почалося щось подібне до цього. Ми часто гуляли. Так минуло півроку. Коли тітка розповіла батькам, що в мене є хлопець, почався допит із пристрастю. Батьки виявили бажання познайомитись. Я була не nроти, хоча й сильним бажанням не горіла. За підсумками ми організували зустріч. Пройшло все зовсім ніяково. Хлопець м’явся. Атмосфера була напружена.

Батьки поставилися нейтрально до мого хлопця. Але за чотири місяці ми з Дімою розлучилися, причому розійшлося досить nогано. Він украв у мене ноутбук, гроші і втік. Із коледжу теж забрав свої документи. Я не стала заявляти в nоліцію, бо не хотіла розголосу. Було соромно зізнатися, що мій kолишній хлопець зі мною так вчинив.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩