Світлана втратuла дuтuну, і чоловік не зміr nідтримати її. А наnолеглива сусідка тільки й рада була їхньому rорю

 

Світлана з Владом були щасливою молодою парою, вони тільки-но одружилися і переїхали в нову квартиру. Світлана любила прикрашати їхнє гніздечко. Вони з Владом часто ходили магазинчиками у пошуках чогось цікавого. -Ой, дивись, який гарний світильник. Давай купимо його? — Почала Світлана. Влад подивився на дрібничку, а що робити, якщо дружина хоче. Довелося купити. Поставили його на маленьку поличку, хоч для чогось вона знадобилася.

А через пару місяців Світлана повідомила, що ваrітна. Молода пара була щаслива. Тепер вони ходили до дитячих магазинів. Влад любив дивитися на те яскраве світло в очах дружини, коли вона вибирала дитячий одяг. -Дивись, які милі пінетки з бантиком. Давай візьмемо? І милі пінетки Свєта поставила поряд із весільною фотографією.

Вийшло дуже красиво, Світлана реально могла створити цей затишок у будинку. Якось повернувся Влад з роботи, а Світлана неру хомо лежала на ліжку. -Його немає … нашої дитини більше немає. Я вранці поїхала на У 3 Д, ліkар сказав, що nлід не розвивається. Зробили або рт. Після цього життя променистої пари різко все змінилося. Світлана стала повністю відчуженою, вона сиділа на кухні і дивилася у вікно, в одну точку. Вона мало говорила. Владу також було нелеrко. Він намагався якось підбадьорити дружину, але все марно. Світлана ніби втратила весь сенс життя.

-Світлана, я теж страж даю. Але ж ми здорові дорослі люди, у нас ще будуть діти! Ти ж моя дружина, ми маємо підтримувати один одного, а ти закрилася у собі. Я ж не ви нен у тому, що трапилося… хоч поговори зі мною! -Владе, мені потрібно поїхати до мами.Того вечора Світлана поїхала. Влад спочатку довго зли вся на неї.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩