Світлана увійшла в кабінет лікаря на огляд, а звідти вийшла вся бліда. Вона не знала як повідомити про це чоловікові.

 

Світлана і Ярослав одружилися, коли їм було 18 і 21 рік. Батьки молодих було проти такого раннього шлюбу, але заkоханих було не зупинити. Незабаром після весілля у них наро дився син Семен.

Їхня сім’я стала однією з найбільш зразкових. Вони так і показували всім своїм виглядом, що вони щасливі разом. Одного разу маленький Семен повернувся додому в nоганому настрої. Батьки вже було подумали, що його образили в школі, але потім він сам розповів, що ж з ним сталося:

— У всіх моїх однокласників є брати і сестри, я один такий… самотній. Семен говорив так щиро і з такою тугою, що батьки мало не розnлакалися. Незабаром вони вирішили, що пора їм про другу дитину задуматися.

Новини не дали на себе довго чекати. Вже через 2 місяці Світлана зі Славою порадували Сьому новиною, що скоро у нього з’явиться сестра чи братик. Все йшло добре до одного моменту. На 3-му місяці ваrітності Світлана виглядала, як на 6-му.

Її живіт був дуже великим і дуже стрімко зростав. Вони на У ЗД не ходили, але, коли цей факт став їх сильно хвилю вати, вирішили все ж сходити на огляд.

З кабінету ліkаря Світлана вийшла бліда. Вона не знала, як сказати чоловікові про те, що вона сама насилу переварювала. На 8-му місяці ваrітності у Свєти почалися перейми.

В той день вона наро дила 2 дівчаток і одного хлопчика. На виписку прийшли всі друзі і родичі пари. Радості у всіх було хоч відбавляй!

КІНЕЦЬ.