Свекруха тр уїла мені життя, але вона забула, що закон бумерангу ніхто не скасовував. І тепер вона поnлатилася за все

Я самого початку я не сподобалася мамі мого чоловіка Альоші. До весілля я винаймала квартиру, а Альоша жив з мамою. Але після того, як ми офіційно стали подружжям, Альоша переїхав жити до мене. Напередодні Нового року свекруха зателефонувала Альоші і сказала, що дуже захво ріла. Вона вимагала, щоб син приїхав до неї та стежив за її здоров’ям. Альоша поїхав. Новий рік я зустрічала сама, так мені і не вдалося під бій курантів повідомити чоловіку, що я ваrітна. Але я це зробила після того, як Альоша вилікував свою маму. Чоловік зрадів, але от свекруха прийшла в сkаз.

Вона закотила таку істериkу, почала ставити Альоші ультиматуми, в результаті вдала, що в неї nроблеми з серцем. Альоша вівся на цей цирк, тому багато часу проводив зі своєю мамою. А свекруха дарма часу не втрачала і почала його налаштовувати проти мене, вселяючи, що він поки не готовий стати батьком, та й шлюб наш був помилкою. Я не збиралася жити в такому жа хітті і просто переїхала до своєї мами. Мама мені допомогла спочатку з донькою. Альоша став виплачувати алі менти, але сам спілкуватися з донькою в нього бажання не виникало, він навіть не хотів на неї раз глянути.

Про свекруху взагалі мовчу, вона не визнає, що це її онука. Я вийшла на роботу, донька тільки-но пішла в садок. На роботі у мене почався роман із моїм колегою, і незабаром ми одружилися. Я жила своїм спокійним життям, як раптом мені прийшов дзвінок із минулого, це була свекруха. Вона стала благати повернутися до її Альоші. Чи бачите він знайшов собі нову наречену, яка виявилася просто жахливою людиною. Більше Альоша маму не слухає, а невістка свекрусі свої права представляє. Але я ясно дала їй зрозуміти, що мене більше не цікавить ні її життя, ні особисте життя Альоші. Усе свекрусі повернулося бумерангом.

КІНЕЦЬ.