Свекруха тихенько nоnросила у мене що-небудь nоїсти. Я nідігріла вчорашній суп і, трохи подумавши, дала їй одну свіжу котлету. Як вона буде їстu — я не хотіла дивитися. Поставила біля неї тарілки і

 

У житті ніколи не знаєш як повернеться твоя доля. Я ніколи в житті навіть уявити собі не могла, що буду доглядати за людиною, яка мене ненавидила стільки років, скільки мене знає, і всіляко намагалася зіпсувати, і без того нелегке моє життя. Але від долі нікуди не дінешся, від неї не втечеш і не сховаєшся. У той день із спальні пролунав голос свекрухи.

Вона попросила поїсти. Я швиденько відкрила холодильник, підігріла суп і поклала щойно смажену свіжу котлету. Напевно, саме цей запах викликав такий апетит. Поставила тарілочки на піднос і допомогла їй сісти. Дивитися як вона буде їсти мені не хотілося, поспішила вийти з кімнати.

Тільки й почула ззаду тихі слова: » Спасибі, дочка «. Ох, давно ви стали так мене називати? Одружилися ми з чоловіком шість років тому. Можливості відразу жити окремо не було, ось і довелося пізнати на власній шкірі всю красу життя з мамою чоловіка.

Сказати, що Тамара Сергіївна мене не злюбила, було не можна. На людях вона всіляко підлещувалася і показово «дружила» зі мною. А вдома починала повчати мене у всьому, я і кроку не могла ступити без її навчання. Все, що я робила, було неправильно. Ще гірше було з моїми успіхами на роботі.

Свекруха була впевнена, що місце жінки виключно на кухні біля плити і чоловіка. Якщо я захоплено розповідала про новий тренінг або успішний звіт, вона мотала головою і зводила розмову до того, що саме в цей час її синочок сидів голодний. Чоловік мій постійно захищав мене перед своєю мамою, намагався пояснити, що пишається мною, і дуже щасливий, що у нього така дружина.

Але, у неї була своя думка. Все закінчувалося тим, що у неї життєвий досвід більше і насправді, вона переживає за нашу сім’ю, щоб якщо я більше буду проводити часу на роботі, у мужа не з’явилася інша жінка.

Такі міркування просто вражали мене, я вже втомилася все це слухати. Стала ловити себе на думці, що вже починаю вірити, що за чоловіком потрібне око та й око. І що жінці на роботі не можна затримуватися. Зрозуміла, що обов’язково потрібно з цим щось робити і задала питання ребром. Нам тоді відразу довелося піти жити на знімну квартиру. Це було дуже важко. Допомогло моє підвищення. Грошей стало більше і життя поступово налагодилося.

Ми почали серйозно думати про можливість взяти житло в кредит. І раптом сталося непередбачене. Завантажуючи брудні речі в пральну машину, помітила на комірі чоловіка помаду. Мене як холодною водою облили. Невже мій улюблений, може мені зраджувати? Вирішила не влаштовувати суперечки і не з’ясовувати стосунки завчасно і про все самій дізнатися. Не буду довго розповідати, як я опустилася до рівня перевірок телефону чоловіка і його комп’ютера. Кожен брудний предмет гардероба буквально досліджувався під мікроскопом кожен день.

І незабаром виявився дивний факт. Увечері я крадькома обережно обстежила чергову сорочку чоловіка і нічого на ній не виявила. Коли через пару днів, я знову взяла цю ж річ, на ній чітко виднілися червоні сліди від помади. Одягнути її ще раз чоловік не міг, вона весь час була вдома. Як же тоді вони на ній виявилася?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩