Свекруха постійно говорила чоловіку, що я його зра джую. Я вирішила тікати від свекрухи, і таємно полетіти на море слідом за чоловіком, подивитися, що він робить і як відпочиває. Результати вразили мене.

 

Всі знайомі вважають, що я в ідеальному шлюбі. Що чоловік у мене просто чудовий, він такий дбайливий, справжній сім’янин. Ми у шлюбі з Колею вже 7 років. Але ніхто з подруг та знайомих не знає справжньої ситуації у мене в сім’ї. Насправді моя свекруха мене просто нена видить.

Вона вважає, що я недостойна її сина. Адже Коля такий успішний, багато заробляє, справжній бізнесмен, а я просто пройдисвіт. Я працювала в невеликій компанії бухгалтером, а мій чоловік заступник директора будівельної компанії.

Наші доходи дуже відрізнялися, але я теж намагалася вкладати гроші у наш сімейний бюджет. Так, за 7 років шлюбу чоловік купив квартиру, добре її облаштував, навіть дачу встигли купити.

Через постійну роботу він сильно втомлюється, тому часто їздить на пару днів до моря, щоб перезавантажитись. Але він туди їздить без мене. Коли Коля повертається, то свекруха починає розповідати йому якісь небилиці. Мовляв, я зра джую чоловікові.

Коля довіряє своїй матері, тож вірить їй. А я потім ходжу і доводжу йому, що жодних зр ад не було. Ще прини жуюсь і виба чаюсь за те, чого не робила.

Але мені набридло щоразу виправдовуватися. І я вирішила, що цього разу полечу на море за ним, подивлюся, що він робить і як відпочиває. І на мій подив, виявилося, що це чоловік мені зра джує. Я такого повороту подій не очікувала, тому одразу , як повернулася додому, то подала заяву на розлу чення без жодних пояснень.

Свекруха була рада, вона думала, що то Коля вирішив розлу читися зі мною. Але коли вона дізналася, що це її ідеальний синок мені зраджує, то вона так розча рувалася в сині, що потім прийшла до мене і попросила прощення за ті наклепи, які поширювала про мене.

КІНЕЦЬ