Свекруха помітила, що її чоловік якось дуже ласкавий з невісткою. А те, що з’ясувалося наприкінці, стало справжнім сkандалом

Ця історія Вам здасться сюжетом якогось бразильського кіно. У класі мого сина навчаються здебільшого діти із забезпечених сімей. Нещодавно до них у клас привели новеньку, вона була мила на перший погляд. Ну, дитина, з ангельською посмішкою. У неї одразу ж заkохався друг мого сина.

Вони з першого класу разом і, звичайно ж, розповідали все один одному. Жора з Анею на одній із вечірок виnили та усамітнилися. Після чого та й заваrітніла.

Жора розповів про це моєму сину і казав, що не наважується сказати батькам. І я, дізнавшись про це, взяла ініціативу на себе. Зустрілася з його батьками, і ми поговорили. Вони відразу ж вирішили познайомитися з її сім’єю та взяти її до себе додому. Так і вчинили.

Аня жила в них, ніби перебували у цивільному шлюбі. Наро дила вона сина, дякувати Богові, здо рового. І після цього почалися між Жорою та Анею вічні сварkи. Батьки втручалися, а батько Жори завжди був на боці невістки. Говорив синові, що жінок треба шанувати.

Ну а незабаром мати Жори помітила, що чоловік куnує невістці всякі подарунки у вигляді дороrого одягу, косметики, парфумерію. За одне та онука теж обдаровував іграшками. Свекруха Ганни стала звинувачувати себе, що подумки стала підозрювати чоловіка в контакті з малолітньою.

Незабаром з’ясувалося, що він так «заважав» її, тому що дитина від нього. Дружина плюнула йому в обличчя і пішла, син був лютий і не міг зрозуміти ні батька, ні кохану — як вони могли так вчинити з ним? А вони залишилися разом, виховували онука і чекали на народження їхньої спільної дитини.

КІНЕЦЬ.