Свекруха і свекор навідріз відмовлялись спілкуватися з внучатком. А все через те, що підозрювали невістку в зраді. В якийсь день вони виявили бажання зустрітися. Ілона була на сьомому небі від щастя. Та ще не знала, що радіти рано.

Володимир дуже кохав Ілону і навіть був готовим зробити їй пропозицію руки і серця. Та батьки ставились до потенційної невістки різко негативно. Сім’я була доволі заможною, Ілони ж батьки ніколи в розкошах не жили. Вся родина хлопця вважала, що вона вирішила закрутити з ним заради коштів. Тому нервово чекали, коли Вова і сам це все зрозуміє.

Ілона та Володя разом орендували квартиру. Через що знову ж таки сердились батьки хлопця. Дівчина ж постійно також переживала, бо хотіла нормальних стосунків із родичами коханого. Тому, коли на тесті на вагітність побачила дві смужки, то промайнула думка надії, що народження маляти зможе виправити ситуацію. Та не тут то було.

Коли маленького Іллюшу забрали із пологового, то свекруха з порогу кричала, що це не їхній внук, адже на Вову він не схожий. Ілона почала плакати прямо там. Як взагалі можна говорити такі огидні речі в такий відповідальний момент? Дівчина ніколи в житті не зраджувала коханому.

Та й взагалі ніколи ні з ким не була, окрім нього. І навіть після виписки свекруха із свекром не намагалися налагодити стосунки, гнули свою лінію та так і не змогли знайти в собі сили навідатися до внука. Володя спочатку надсилав фото, хотів хоч якось показати їй маля, та потім зрозумів, що це даремно.

Йому також було образливо через цю всю ситуацію. Та потім на вихідних зателефонувала матір Вови і запропонувала поняньчитись з дитиною. Ілона не могла зрозуміти, що на неї так повпливало, а потім перестала шукати недоліки і просто довірилась ситуації. Ось як вона згадує ті дні:

«Ми з коханим вирушили на прогулянку, адже цього нам так не вистачало. Не могли натішитись, що нарешті все пішло так, як має бути. Та радість швидко погасла…

Ми дізнались, що за період нашої відсутності свекруха бігала з Іллею до лабораторії, аби зробити тест на спорідненість внука з дідом. Через декілька днів прийшли результати. І першим, хто був вражений – це я. Спорідненість 0%.

В моїй голові не вкладалося, як взагалі таке може бути. Мені хотілося завити. Адже тепер коханому нічого не доведеш. Відсоток точності таких тестів високий і я взагалі не знаю, як склалося все саме так.

Володя сказав, що не вірить у це все, та я прекрасно розуміла, що його ставлення до мене та дитини змінилося. Він навіть не підходить до маляти.»

А потім дівчина не знайшла іншого виходу, як піти до свекрухи і відверто з нею про все поговорити. Перед тим сама зробила тест на батьківство і він показав 99,9%. Тоді-то матір Вови не мала, куди діватися і розповіла про свою провину перед чоловіком. Виявилось, загуляла зовсім не Ілона, а Марина Тимофіївна.

“То яке вона взагалі мала право підозрювати мене у зраді, якщо сама таким грішила?”

КІНЕЦЬ.