Сусідка Галя ні в чому не потребує, але кожен день щось kраде з суnермаркету. А в черrовий раз…

Моя сусідка Галя вміє просто майстерно kрасти. Я таке, звичайно ж, не схвалюю, але це дуже цікавий приклад для розгляду. Вона ні в чому не потребує, але їй це просто доставляє адреналін, вона ставиться до цього як до спортивного інтересу.

У неї багато різних хитрих методик, але вона однією зі мною поділилася. Ходить вона виключно у великі супермаркети самообслуговування. Обов’язково купує щось незначне, наприклад хліб або молоко.

Тому що якщо ходити кожен день в один і той же магазин і нічого не купувати, то це відразу стає дивним. Таких супермаркетів у нас в районі близько 10, ось Галка скрізь встигає наkрасти. Ніякі камери відеоспостереження і охоронці її не помічають. Так от у Галки є спеціальна сумочка з двома замками на кожній стороні.

Коли Галка щось бере, зокрема щось маленьке, то спочатку вона цю річ ставить у кошик, з усіма іншими продуктами, та так, щоб великі продукти перекривали маленьку річ.

Потім вона ще кілька хвилин крутиться в магазині для вигляду. І вже в черзі в касу, поки розкладає продукти на стрічку, то потрібну маленьку річ Галка непомітно кладе у другій роз’єм косметички. Галка спеціально вибирає мало і маленькі речі, але зате вони всі дорогі.

Робить вона так практично кожен день, в її вже багато чого будинку накопичилося. Потім ці речі роздає комусь, хто потребує або подружкам роздає. Особисто мені було б страաно щось вkрасти, навіть незначне. Сер це б вистрибнуло від хви лювання і ст раху, краще переплатити і купити.

Джерело