Сьогодні, рівно через рік, як ми розлучuлuся, я зустрів свою колuшню дружuну Я подивився на неї — і не зміг повірити своїм очам

 

Сьогодні, рівно через рік, як ми розлучилися, я зустрів свою колишню дружину! Я подивився на неї — і не зміг повірити своїм очам!Люди схильні в своєму житті часто помилятися, в цьому немає абсолютно нічого страшного.

Навпаки, помилки найчастіше стимулюють нас, додають впевненою рішучості, хоча, звичайно, багато хто сприймає це як особисту поразку і розкисає ще більше, ніж раніше. Я впевнений, що будь-який промах може бути підданий ретельному аналізу і сприйматися як досвід: помиляються всі, і ти в тому числі.Прикладом може послужити наступна історія. Так, людина припустився помилки і зараз шкодує про неї, але в той же час він дечому навчився.

«Рівно рік тому я пішов від своєї дружини. Залишив її, тому що познайомився з молодою і привабливою дівчиною, яка дарувала мені задоволення, чого вже давно не робила моя дружина. Вона буквально загрубіла, вся покрилася целюлітом, розтяжками, її живіт відвис …Дружина забула про косметику, перестала стежити за волоссям, і я помітив, що від неї все частіше пахне потом. Вона перестала робити елементарні речі: фарбувати нігті, голити ноги, носити бюстгальтер, через що її грудей обвисли … Словом, всі ці речі дуже негативно впливали на мене. Я не бачив більше ту жінку, в яку закохався. І я пішов.

Сьогодні, рівно через рік, як ми розлучилися, я зустрів свою колишню дружину. І не повірив своїм очам: як же добре вона виглядала! Красива, доглянута, з підтягнутим привабливим тілом, одягнена в досить відверте плаття … Не може бути! Я відмовлявся в це вірити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩