Софія прийшла до подруги і помітила, що всі зайняті якимось папірцем. Вона ще не знала, що це змінить її життя

 

Батьки Насті дуже любили Софію і називали її своєю другою дочкою. Її батько вже багато років жив з іншою сім’єю, а у матері Софії був важкий характер. Дівчинка багато часу проводила у подруги Насті. Вона дуже любила сімейну атмосферу, яка стояла у них вдома.

Соня часто ночувала у подруги, проводила там по кілька днів. Вона почала працювати в 14. Сама купувала продукти і одяг. Коли Софія була у Насті, часто готувала і прибиралася вдома. Після одинадцятого класу вони обидві переїхали у велике місто вчитися. Хоч Настя і не поступила на бюджет, але її тато оплатив доньці навчання.

Софія теж не дотягнула до бюджету і незабаром повернулася в місто, Вона вступила в училище і вирішила спробувати ще раз в наступному році. Настя пообіцяла батькам, що буде добре вчитися і переведеться на бюджет, але цього так і не сталося. Батьки влазили в кредити, щоб оплатити їй навчання.

Тим часом Софія була відмінницею. Коли на третьому курсі у Насті з’явився хлопець, то вона не тільки сильніше забила на навчання, а й до батьків не приїжджала.

Софія бачила, що батьки Насті більше не в змозі оплачувати її навчання. Її батько досяг пенсійного віку і його перевели на іншу посаду. Одного разу Софія прийшла до своєї подруги додому. Вона відкрила двері і зайшла всередину. У квартирі стояла якась незрозуміла тиша. Вона дуже здивувалася і зайшла на кухню.

Батьки Насті сиділи за столом і мовчки дивилися на якийсь папірець. — Здрастуйте! А що це у вас там таке? — запитала Софія. Вона глянула на папірець і ахнула. Це був виграшний лотерейний квиток. Батько Насті подивився на Софію і пообіцяв, що якщо цього року вона знову не надійде на бюджет, то він оплатить їй навчання. Але так вийшло, що через місяць тата Насті не ста ло. Настя попросила Софію залишитися з мамою, так як та і так жила в селі.

Так минуло два роки. На поминkи матері Настя приїхала з помітно кругленьким животом і дипломом про закінчення навчання. Одного разу Настя протягнула Софії листочок і коробку. Виявляється, батьки Насті подбали про те, щоб гроші дісталися Софії. У коробці лежали сережки. Софія дуже зворушилася і була шалено вдячна цій родині.

КІНЕЦЬ.