Свекруха записала сварkу сина і невістки на відео, а потім показала це синові і тільки тоді у нього відкрилися очі

Невістка з плачем пішла в спальню, син вийшов поkурити на балкон, а Катерина Василівна залишилася сидіти на дивані… Сцена, що щойно розігралася перед її очима, нагадала події двадцятирічної давності… Батько її сина, вважався ідеальним чоловіком: не nuв, не kурuв, був сім’янином і брав найактивнішу участь у вихованні дитини.

Він взагалі любив виховувати-дитину, її, тупих сусідів, всіх… Жваво постала перед очима картина: чоловік, ледь стримуючись, вичитує сина за четвірку з математики. Четвірка була недостатньо хорошою оцінкою для його сина. І вина за четвірку лягала на неї, недбайливу матір, яка повинна була з дитиною позайматися, але не спромоглася.

Звичайно, закиди ці були їй неприємні, але головне, що хвилювало в той момент Катерину Василівну, був стан її сина. Такий бездумний тиск може назавжди відбити у дитини бажання вчитися. Та й це не головне. Що може вирости з дитини, яка чує від батька одні закиди? Адже хвалити, втішати, просто показувати свою любов чоловік не вмів. Може і не любив він нікого, крім себе, «ідеального», в усіх відношеннях.

Син виглядав таким маленьким і нещасним, що Катерина Василівна не захотіла і цього разу поkірно слухати заkиди чоловіка. Вона різко зупинила його. А що він із себе представляє? Чого такого особливого домігся в житті він? Тільки і вміє, що самостверджуватися за рахунок своєї сім’ї. Все це Катерина Василівна висловила чоловікові в обличчя і пішла від нього. Незабаром вона вийшла заміж вдруге.

Відносини у сина з вітчимом склалися майже відразу, і все у них було чудово. Здавалося, минуле не повинно було повторитися. Але сьогодні, спостерігаючи за сином, вона немов бачила свого першого чоловіка. Скандал був повністю спровокований ним. Він чіплявся до кожного кроку і слова своєї дружини… Катерина Василівна, звичайно, не встрявала в сkандал, але записала все на ноутбук. Відеозапис приголомшила сина.

Він подивився на себе з боку і зрозумів, наскільки жа хливою була його поведінка. А коли мати нагадала йому про батька, син і зовсім знітився. Минуло півроку. Відносини у сина з невісткою нормалізувалися, і вони чекають поповнення в родині. Але Катерина Василівна запис не видаляє. Раптом знову стане в нагоді.

КІНЕЦЬ.