Медсестру звiльнuлu з роботи nісля того, як вона врятувала жuття nацієнтці в літаку nід час nольоту

Колись я працювала медсестрою на швидкій медичній допомозі. Напередодні того випадку я пізно прийшла з роботи додому тому, що допомагала лікарю на важкій операції в результаті проспала на роботу. Довелося викликати таксі. На виклик приїхав літній чоловік, він дуже любив поговорити, як і більшість таксистів.

Дорога до лікарні була довгою та я проконсультувала його з усіх медичних питань, які його цікавили. Він мені розповів про хвороби усієї його родини. Коли консультація закінчилась водій таксі Микола Сергійович сказав, що з медичних працівників грошей за проїзд не бере. Я поцікавилась чому. На що мій новий знайомий розповів цікаву історію, яка трапилась з однією медсестрою та його донькою.

Моя донька поверталася з відпочинку, – почав свою розповідь Микола Сергійович, – летіла в літаку. Раптом їй стало погано. Добре, що в тому ж літаку летіла Ваша колега, яка ще й навчалася на лікаря. Дівчину звали Марія. Тоді вона сказала, що ситуація дуже серйозна та моїй доньці потрібна термінова госпіталізація, але вони були в повітрі та діяти потрібно було терміново.

Тоді Марія попросила ніж, простерилізувала його, та почала робити якісь надрізи на тілі моєї доньки. Інші пасажири були в дикому шоку, намагалися її зупинити. Та коли побачили, що з моєю донькою все добре, зітхнули з полегшенням. По прильоту в аеропорт на доньку вже чекала карета швидкої допомоги, а на Марію звільнення. З’ясувалося, що вона порушила їх лікарські інструкції та ще й її підвели під статтю. Ось така була їй дяка.

Микола Сергійович так і не зрозуміла що тоді сталося з його донькою, але він буде вдячний медсестрі Марії до кінця свого життя.

Мені ще й досі дивно з тієї ситуації, – додав таксист, – можна ж було її не звільняти. Надіюсь, що в рятівниці моєї доньки все добре. З того часу я не беру грошей з медичних працівників, хоч таким чином можу віддячити медикам.

Коли ми дісталися до лікарні, Микола Сергійович дійсно не взяв з мене грошей, дав свою візитівку, сказав, що я можу до нього звертатися у разі потреби, він завжди допоможе. Того дня я цілий день була під враженням з цієї історії та була горда від того, що працюю в такій потрібній сфері, а також дуже гордилася своєю колегою, хоч навіть колишньою.

КІНЕЦЬ.