Слухай, вона ні про що не здогадується. Не хочу розлучатuсь, мене влаштовує така зручна дружина

Всі знали Люду, як хорошу господиню. За що вона не бралась, усе виходило. Близькі пророкували їй щасливе заміжжя, адже гарна господиня зараз рідкість. Коли вона зустріла Василя, то він тільки й чув, як йому пощастило закохати в себе таку ідеальну дівчину. Люда теж була щаслива, що вони разом. Тому, коли Василь запропонував їй одружитись, то ні хвилини не вагалась.

Вони побрались. Люда відчувала, що життя склалося саме так, як вона мріяла, тому намагалась догодити коханому чоловіку у всьому. Вона підтримувала чистоту в домі, готувала смачні страви, навіть ремонтом займалась сама, щоб зайвий раз не навантажувати любого після роботи.

Минуло три роки подружнього життя, а Василь навіть і слухати не хоче про те, що пора вже стати батьками. Як тільки Люда заводить бесіду про це, у нього завжди один аргумент: “Ми ще надто молоді, ще для себе треба пожити”. Василь переконує її, варто спершу втілити у життя всі свої задуми, а тоді вже можна планувати батьківство. Люда дуже хотіла відчути радість материнства, але не менше вона хотіла, щоб це бажання було у них спільне. Тому вона чекала..

Одного разу занедужала мама Людмили, тому донька вирішила її навідати та залишитись на ніч, щоб доглянути, про що й попередила чоловіка. Василь був не проти, треба то треба. Та коли Люда приїхала до матері, та вже пішла на поправку й відпустила доньку додому. Не добре, щоб чоловік на ніч сам лишався. Дружина має бути поруч. Людмила поспішила додому. Вже було пізно, тому не стала попереджати Василя про своє повернення, щоб випадково не розбудити.

Коли повернулася, у квартирі вже не горіло світло, але з кімнати лунав голос її Василя. Людмила рушила до нього, щоб повідомити, що вона вже вдома, та застигла перед порогом спальні почувши його розмову телефоном:

– Слухай, Людка ні про що не здогадується. Не хочу розлучатись. Вона мені цілковито довіряє, ніхто й ніщо не завадить нашим з тобою стосункам. Мене влаштовує така зручна дружина. Не вимагає пояснень, чому я затримуюсь на роботі, вдома на мене завжди чекає смачна вечеря. Мене все влаштовує, навіщо щось змінювати??

Люда, ледве стримуючись, щоб не заридати, тихо пішла з квартири. Їй було важко прийняти, що коханий чоловік до неї байдужий і просто її використовує. “Зручна дружина” – не про таке майбутнє вона мріяла. Завтра подає на розлучення.

КІНЕЦЬ.