Син, сам не nідозрюючи про це, відкрив мені мер зенну таєм ницю чоловіка. Те, що я зробила потім, стало для чоловіка справжнім уроком.

 

Огидна поведінка мого сина змусила мене замислитися над тім, де я не впоралася з роллю матері… Після періоду побачень я дізналася, що чекаю на дитину. Тільки тіранічні батьки мого майбутнього чоловіка, які загрожували йому позба вленням спадщини, змусили Сашка одружитися зі мною.

Спочатку мій чоловік навіть не намагався замаскувати свою нена висть до мене. Батьки чоловіка подарували нам окрему квартиру, коли нашому Маркові було п’ять років. Мій шлюб після цього став міцнішим. Часом мені здавалося, що чоловік закохався в мене і дбає про сім’ю.

Куди б він не пішов, наш син майже завжди був із ним. Але одного разу Марк випадково згадав, що смороду з батьком і незнайомою тіткою пішли в кафе. Чоловік просто відмахнувся від моїх питань, заявивши, що це все у справі. Можливо, я повірила б йому, якби Сін не повідомив мені, що тітка і батько трималися за руки.

Що далі я копала, то більше усвідомлювала, що чоловік мені зра джує… Після розлу чення син залишився зі мною. Минули роки, і він почав зустрічатися з дівчатами, коли навчався у старших класах.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩