Син nривів додому Таню, яка залuшuлася nід дощем. Ольга стала думати, що вона аферuстkа і влаштувала сkандал. Але через день, nобачuвшu оrолошення в rазеті, їй стало дуже со ромно.

 

Місяць тому син повернувся з роботи, але не один, привів з собою худу дівчину. На вулиці був сильний дощ, дівчина залишилася під ним і сильно замерзла і намокла. — Мам, це Таня, я її зустрів на зупинці. Транспорту вже не було. Таня, можете переночувати у нас, якщо хочете. Ольга знехотя накрила на стіл.

Їй не подобалися вдячні погляди, які дівчина кидала на її сина. Привів в будинок незрозуміло кого. Вони досить непогано посиділи. Таня нічого не розповідала про себе, але охоче підтримувала розмову. Олексій дивився на неї якось зацікавлено, що теж Ольгу зовсім не радувало.

Вранці дівчина відразу поїхала, і Оля видихнула з полегшенням. Але після цього Олексій став часто її приводити додому. Увечері зустрічав на зупинці і запрошував. Олі зовсім це не подобалося. Вона хотіла, щоб він налагодив особисте життя, адже вже майже тридцять виповнилося, але не з дівкою з вулиці.

Таня принципово нічого про себе не розповідала, постійно перекладала тему. Оля хитала головою, якщо не говорить, значить, що приховує щось недобре. А потім Ольга дізналася від сусідки, що та бачила Таню на вокзалі, дівчина жебракувала і говорила, що збирає гроші на лікування дочки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩