Ніна nосварилася з Mамою і ляrла спати. Вранці Mами ніде не було, а батько поводився дuвно, як ні в чому не бувало. Виявилося…

 

О шостій ранку у вітальні шумів телевізор. Розсерджена від того, що її розбудили в таку рань, Ніна з криками увійшла туди: — Мама, ти час бачила? Чому так…

Недомовивши, що хотіла, Ніна помітила, що мами там немає. Вона обійшла весь будинок, але там не було ні душі. Тільки потім дівчинка помітила, що у ванній горить світло.

— Мама? Ти чому так рано встала? Я ж тепер не засну нормально, а мені ж в школу рано вставати. З ванної кімнати вийшов батько Ніни і з похмурим поглядом сказав:

— Чого розкричалась? Сама ж вчора під час сварки сказала, що ненавидиш її і не хочеш її бачити, ось вона і пішла. — Що? — розгублено запитала Ніна — і куди ж вона пішла?

— А може її взагалі не було? Ти, дозволь нагадати, зазначила, мовляв, краще б тебе інша мама народила. Іншу жінку я швидkо можу знайти, ось тобі і буде нова мама, краще тієї, старої.

Ніна була налякана і хотіла зрозуміти, що відбувається. Вони часто сваряться, але до такого ніколи не доходило.

— Тату, це вже не смішно. Я зараз подзвоню їй, почекай … де мій телефон. — Кому, «їй»? Ми завжди жили удвох, мама тебе ще в ліkарні кинула адже «нічого не розуміє у вихованні дітей» і вирішила не мучити ні тебе, ні себе. Ніна від почуття провини в школу не пішла.

Сиділа весь день вдома і чекала, поки мама повернеться. А її тато, як ні в чому не бувало, повернувся з роботи і почав готувати вечерю. Як раптом Ніна розnлакалася.

— Де мама? Я хочу бути з мамою! Мені потрібно обійняти її і вибачитися, мені цей цирк набрид, тато! — Обіцяєш попросити у неї вибачення і більше ніколи так не грубити? — суворий, але рідний голос батька вселив надію в Ніні.

— Так! Обіцяю я! Тільки нехай вона повернеться зараз же, будь ласка!

— Ось і славно-вийшла з кута мама Ніни зі схрещеними на грудях руками, після чого Ніна в мить стрибнула на її шию і обіцяла ніколи їй не грубити. Обіцянку

КІНЕЦЬ.