Що нас справді робить молодшими: дві речі, завдяки яким ви будете виглядити привабливішими в очах оточуючих

Чим більше намагаєшся виглядати молодшим, тим старшим виглядаєш. Такий феномен.

Все досить просто. Прагнення виглядати молодше помітно оточуючим. І мимоволі починають шукати приховане: справжній вік. І знаходять. Бачать. Навіть перебільшують його.

“Погляньте, як молодо я виглядаю!”, – небезпечна фраза і небезпечний посил. Негайно пильно подивляться. Компліменти скажуть добрі люди. Але побачать тріщини в штукатурці та замасковану сивину. І додадуть років п’ять до реального віку.

Люди невідомо «зчитували» реальний вік навіть по фотографії шматочка щоки, не лише обличчя! Ми маємо здатність інтуїтивно визначати вік інших. Але, звичайно, не завжди ми усвідомлюємо своє визначення. Просто відчуваємо і все.

Небезпечна фраза: «виглядає молодо». Фраза про те, як людина виглядає . А не про те, що вона молода. «Яка молода жінка!» – так ніхто не говорить у житті. Просто бачать, що жінка молода. Такий її вік. А «виглядає молодо» – похвала тому, хто зміг замаскуватися досить добре. Хто зумів приховати видимі руйнування…

Краще не хвалитися, мовляв, я виглядаю молодше! Не привертати таким чином викривальну увагу.

Сумно, але люди бачать більше, ніж хотілося б. А знають ще більше – інтуїтивно визначають вік інших.

Але є речі, які справді роблять нас молодшими в очах інших:

– привабливість. Коли ми приємні іншим охайним одягом, доброзичливістю, вмінням спілкуватися – багато є привабливих якостей.

– позитивні емоції. Коли ми радіємо і світимося щастям, наприклад. Сяйво дуже освіжає. Гарний настрій омолоджує нас.

Ось це треба врахувати. А решту покращувати та підтримувати. І пам’ятати про одне неприємне спотворення: практично всім людям здається, що вони виглядають молодшими за однолітків. Хоча чужий вік ми визначаємо правильно найчастіше…

КІНЕЦЬ.